Comentarii (238)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Ianuarie 2017, 22:44
Postat de patraulea2015 pe 16 Ianuarie 2017, 22:42

Vai ce probleme acute ai!!!Ai uitat de Dobrin,Lita,Balaci,Hagi.

Bia judet . Tudorel Stoica era un mijlocas complet fatza de Litza care era defensiv, balaci care era ofensiv sau ochii lui dobrin care intra treaz pe teren si iesiea mahmur de acolo ! Tudorel Stoica nu petrecea NICIODATA.

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  16 Ianuarie 2017, 22:43
Postat de crimson.veritas pe 16 Ianuarie 2017, 22:41

ca deobicei ... esti prost ... informat, d-le Pitt! ...:))

crimson, vezi ca atunci cand nu esti rpezent pe site, asta lasa comentarii in numele tau, iti rastalmaceste cuvintele si spune la oameni ca ai fost de acord cu el, ca fc steaua trebuie retrogradata, e periculos omul de mincinos

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Ianuarie 2017, 22:42

Conducatorii FRF-ului ai Ligii vor sfirsi in final condamnati la fel ca precedesorii lor nu s-au schimbat naravurile .

7mai1986
7mai1986  •  16 Ianuarie 2017, 22:42
Postat de roja_azul76 pe 16 Ianuarie 2017, 21:53

Iti mai bati capul cu" expertul",nu te-ai lămurit ce ii poate pielea?

Pai stiu ce-i poate pielea.Nu l-ai vazut azi,in carne si oase pe articolul cu Dukadam.A intrat cu nickul lui de baza,adriann.Aceleasi idei,aceleasi texte.

patraulea2015
patraulea2015  •  16 Ianuarie 2017, 22:42
Postat de bvd_magheru pe 16 Ianuarie 2017, 22:38

In afara de Duckadam care pe statul de plata al lui gigi becali si Ilie Dumitrescu toti restul in jur de 95 % dintre jucatorii stelei din perioada de glorie a acesteaia sunt impotriva berbecului incepind cu "fiara" si termind cu capitanul ei cel mai bun mijlocas din istoria fotbalul;ui romanesc !! Haterii nu conteaza . Sunt la fel ca mine niste nimicuri .

Vai ce probleme acute ai!!!Ai uitat de Dobrin,Lita,Balaci,Hagi.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  16 Ianuarie 2017, 22:41
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 22:36

Dinamovistii au cumparat si sigla, marca, nume, palmares. Situatia este total diferita.

ca deobicei ... esti prost ... informat, d-le Pitt! ...:))

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  16 Ianuarie 2017, 22:40

sondaj pe digi, Tu pe cine susții? Steaua Clubului Sportiv al Armatei: 20.13%, 6092 voturi-------Steaua lui Becali :79.87%, 24205 votes ^^

idi53
idi53  •  16 Ianuarie 2017, 22:40

Unde se vede ca FRF-ul E TOTAL ASERVIT lui Becali!Numai la noi intara NU SE RESPECTA LEGILE!E CLAR ,desii nu e bene pt fotbalul romaessc DAR fcsb NU SRE DREPT DE PARTICIPARE IN LIGA 1!FRF si LPF TRZITI-VA !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Ianuarie 2017, 22:38

In afara de Duckadam care pe statul de plata al lui gigi becali si Ilie Dumitrescu toti restul in jur de 95 % dintre jucatorii stelei din perioada de glorie a acesteaia sunt impotriva berbecului incepind cu "fiara" si termind cu capitanul ei cel mai bun mijlocas din istoria fotbalul;ui romanesc !! Haterii nu conteaza . Sunt la fel ca mine niste nimicuri .

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  16 Ianuarie 2017, 22:39
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 22:36

Dinamovistii au cumparat si sigla, marca, nume, palmares. Situatia este total diferita.

nu au cumparat ma nimic, le au inchiriate de la societatea lui Badea sc fc dinamo bucuresti sa .)

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 24
Comentează