Comentarii (238)
sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 16:01
Postat de sorin965 pe 17 Ianuarie 2017, 15:56

Ha ! daca *** , dezlegat si pe aici , sunt cuvinte ce necesita cenzura deja depasim limitele cuvantului liber .

Măi moderatori , pentru voi cuvantul psihiatru suna intolerant ?? eu am impresia ca voi instigati la cearta , jigniri si controverse doar pentru rating si nu pentru discutii libere , opinii si impresii . E o metoda josnica .

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 15:56
Postat de sorin965 pe 17 Ianuarie 2017, 15:50

Ți-e in concediu *** ?

Ha ! daca *** , dezlegat si pe aici , sunt cuvinte ce necesita cenzura deja depasim limitele cuvantului liber .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 15:50
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 09:32

gigistii sunt foarte muuulti. Au facut o petitie ca sa-si arate forta. Au semnat 156 de gigisti. Repet 156. Avem 156 de gigisti. Astia sunt toti. :))):)))

Ți-e in concediu *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

giovinco8943
giovinco8943  •  17 Ianuarie 2017, 10:09

nu tin cu nimeni,dar as vrea sa *** bani armata. in loc sa isi vada de atributiile lor ei vor bani si fotbal

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

164609984023475
Costel Ivascu  •  17 Ianuarie 2017, 09:40

Bravo FRF,bravo Burleanu,de cand armata are dreptull sa a aibe o echipa de fotbal,mai bine s-ar ocupa de apararea tari ?

saviola2_8
saviola2_8  •  17 Ianuarie 2017, 09:33
Postat de saviola2_8 pe 17 Ianuarie 2017, 09:33

***

@jack

saviola2_8
saviola2_8  •  17 Ianuarie 2017, 09:33

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 09:32

gigistii sunt foarte muuulti. Au facut o petitie ca sa-si arate forta. Au semnat 156 de gigisti. Repet 156. Avem 156 de gigisti. Astia sunt toti. :))):)))

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  17 Ianuarie 2017, 08:37
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 06:45

Burleanu a reusit sa faca gigistii fericiti, a declarat ca nu vor mai putea folosii numele STEAUA. gigistii in culmea fericirii, neavand palmares, sigla, marca numele STEAUA ii incurca.

Burleanu a reusit sa intristeze timmistii talpanizatii, a declarat ca ”nu există înregistrată în evidențele FRF niciun fel de solicitare a CSA Steaua cu privire la obligația/obligativitatea schimbării denumirii clubului SC FC STEAUA BUCURESTI SA”. In plus, ”clubului nu i s-ar aplica niciun fel de sancțiune dacă și-ar modifica denumirea”, asa ca, vor putea sau nu ”folosii” :-) numele STEAUA, dupa cum vrea patronul... Iar in toamna, in timp ce FCD1948B isi va continua pregatirile de cempionzlig si va serba 5 ani de cand e neinvinsa in Europa (prin neprezentate...), STEAUA va face ce face de atatia ani: va strange puncte , ca sa apuce si alti amarati sa respire aerul Europei...

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 06:45

Burleanu a reusit sa faca gigistii fericiti, a declarat ca nu vor mai putea folosii numele STEAUA. gigistii in culmea fericirii, neavand palmares, sigla, marca numele STEAUA ii incurca.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 24
Comentează