Comentarii (238)
crotalie
crotalie  •  16 Ianuarie 2017, 22:06

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  16 Ianuarie 2017, 23:14
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:06

Când ești mort, nu știi că ești mort. Pentru ceilalți e trist. La fel și când ești prost...

te-ai apucat sa-ti faci o analiza introspectiva ...:)) dar nu vorbim doar de prostie in cazul tau ... tu ai tulburari de personalitate ... sau personalitati ... ca fiu ... exact! Alternezi intre paranoie si delir ...:))

steaua1986forever
steaua1986forever  •  16 Ianuarie 2017, 22:01
Postat de Cristian Nazare pe 16 Ianuarie 2017, 21:52

https://www.petitieonline.com/steaua_bucuresti_forever semnati petitia contra CSA si distribuiti link-ul

***, pe langa faptul ca te-ai folosit de nick-ul meu, puteai si tu macar sa nu faci 3 greseli la 2 cuvinte scrise acolo. Drept urmare, vezi ce ti-au scris altii mai jos (sau mai sus) cu privire la "demersul tau". Cat despre comunicatul FRF, parerea mea este ca securistul din fruntea fotbalului romanesc a cam dat Uniunea Europeana marelui jurist. Sunt curios cum explica marele jurist acea evaluare cand merge la ministru. Sau la un eventual proces...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crotalie
crotalie  •  16 Ianuarie 2017, 21:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  16 Ianuarie 2017, 22:04
Postat de Cristian Nazare pe 16 Ianuarie 2017, 21:52

https://www.petitieonline.com/steaua_bucuresti_forever semnati petitia contra CSA si distribuiti link-ul

Pleaca ma cu prostiile tale de aici.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  16 Ianuarie 2017, 22:59
Postat de valyomanyd pe 16 Ianuarie 2017, 22:50

Asta-i din ciclul, vecinul meu e mai bogat ca mine, si, pe langa bogatia acumulata, ii mai doresc trei masini la poarta, politia , salvarea si pompierii ! :))))

Nu ... asta este din ciclul abuzurilor comise de Binom! ...:)) Statul nu are voie sa valorifice 2 terenuri parte din patrimoniul public central, si aceeasi parcela de pamant (in cazul nostru .. .fotbalu) ... unul cu 0 euro / mp ... si altul cu 500 euro / mp ... Legea ii obliga sa aplice aceeasi politica de valorificare! MAI ... trebuie sa inceapa de urgenta ... evaluarea brandului CS Dinamo ... si sa stabileasca o taxa de licentiere ... la fel o evaluare a brandului CS Rapid! ...:))

utilizator șters
utilizator șters  •  16 Ianuarie 2017, 21:54

ii rugam pe cei de la gsp sa puna o sigla cu fc star pentru lingaiii c1obanului sa-i deosebit de stelisti

crimson.veritas
crimson.veritas  •  17 Ianuarie 2017, 00:01

Timm Pitt ... ia mai bag-o si pe aia cu morman, 37 de bulioane ... ca sa-ti mai treaca supararea ...:))

7mai1986
7mai1986  •  16 Ianuarie 2017, 22:53
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 22:50

Esti prost informat! Dinamovistii n-au cumparat niciodata nimic, nici macar cat a cumparat Becali. Mai mult, Neghinita este dator lui Badea cu vreo 2 mil de euroi; este proces pe rol si are sechestru pe actiunile ce le detine la Dinamo. Mai usor cu pianul pe scari! Ca esti prost stie deja tot site-ul, dar macar nu mai semnaliza!

Ma doare burta de ras.Saracul adriann/timm.Nu mai face fata,si pe diji si pe prosport si pe gsp.Combate pe 3 forumuri si pe toate 3 ***,si tot nu se lasa.Vorba ta tot semnalizeaza.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  16 Ianuarie 2017, 22:50
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 22:36

Dinamovistii au cumparat si sigla, marca, nume, palmares. Situatia este total diferita.

Esti prost informat! Dinamovistii n-au cumparat niciodata nimic, nici macar cat a cumparat Becali. Mai mult, Neghinita este dator lui Badea cu vreo 2 mil de euroi; este proces pe rol si are sechestru pe actiunile ce le detine la Dinamo. Mai usor cu pianul pe scari! Ca esti prost stie deja tot site-ul, dar macar nu mai semnaliza!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 24
Comentează