Comentarii (238)
ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:39
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:36

Le cam incurci. Ai si tu ceva KM. Se vede.

Da si 37 de meleoane... ar fi ceva, asa-i?

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:38
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:35

Ai luat o idee din taxi care apartine lui crimson.El nu are studii juridice si incearca sa sustina FC Gazde. 80% din sustinerile lui sunt SF.

Ai inceput sa-ti dai replici singur? Ia vezi, ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:36
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 01:35

Hai Rapidu! Singuri impotriva tuturor! Era frumos, nu-i asa? ***.. Si sa nu uitam, 37 de milioane... E frumos, parol...

Le cam incurci. Ai si tu ceva KM. Se vede.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:36
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:30

Se poate intampla si asa ceva.

Doamne 'ajuta!

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:35
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:30

Se poate intampla si asa ceva.

Ai luat o idee din taxi care apartine lui crimson.El nu are studii juridice si incearca sa sustina FC Gazde. 80% din sustinerile lui sunt SF.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:35
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:28

Frumos ca nu ai renuntat la Rapid la greu. E de apreciat.

Hai Rapidu! Singuri impotriva tuturor! Era frumos, nu-i asa? ***.. Si sa nu uitam, 37 de milioane... E frumos, parol...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:30
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 01:26

Palmaresul nu se scoate la licitatie. La licitatie se scoate altceva si cine cumpara se alege si cu palmaresul. Daca clonele Rapid din liga a V-a nu cumpara acest altceva, niciuna nu va avea palmaresul Rapidului traditional. Iar daca cel ce cumpara nu face fotbal (e posibil daca nu se impun restrictii de participare la licitatie), atunci palmaresul a murit pentru totdeauna. Eu daca as fi in locul lui Becali as licita un milion (cam atata ar fi evaluarea unei societati muribunde) si m-as asigura astfel ca toate Rapidurile nou infiintate vor incepe cu palmares ZERO. Adica as face o aroganta:)! Ce zici?

Se poate intampla si asa ceva.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:28

Frumos ca nu ai renuntat la Rapid la greu. E de apreciat.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:26
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:57

Cu palmaresul Rapidului te-ai facut de rusine. Pentru tine a murit. El se scoate la licitatie. Ti-am spus ca daca esti taximetrist si mai duci juristi din cand in cand, poate nu intelegi tu ce spun ei.

Palmaresul nu se scoate la licitatie. La licitatie se scoate altceva si cine cumpara se alege si cu palmaresul. Daca clonele Rapid din liga a V-a nu cumpara acest altceva, niciuna nu va avea palmaresul Rapidului traditional. Iar daca cel ce cumpara nu face fotbal (e posibil daca nu se impun restrictii de participare la licitatie), atunci palmaresul a murit pentru totdeauna. Eu daca as fi in locul lui Becali as licita un milion (cam atata ar fi evaluarea unei societati muribunde) si m-as asigura astfel ca toate Rapidurile nou infiintate vor incepe cu palmares ZERO. Adica as face o aroganta:)! Ce zici?

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:23
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 01:08

Am remarcat ceva: pentru debilul asta toti cei care-l contrazic sunt rapidisti. E si asta o fixatie ca si aia cu 37 de milioane...

De ce nu mai esti rapidist?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 24
Comentează