Comentarii (238)
ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:55
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:52

Trebuie sa fie veselie mare ca nu mai aveti numele STEAUA. Va incurca. STEAUA este pentru stelisti.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:53
Postat de sorin965 pe 17 Ianuarie 2017, 00:51

Mă , eu macar am , dar o ciudatenie ca tine doar presupune cum ar fi , ca e greu daca nu imposibil sa dai copy/paste si la o nevasta pe google , ca de restul nu mai amintim . 37 de milioane !!!

Cand erai RAPIDIST erai sub papuc. Mai ai probleme cu nevasta? Acum esti gigist? Sau?

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:52
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:48

Tu esti plătit sa ne inveselesti? "... nu se va mai numii (?!?)"

Trebuie sa fie veselie mare ca nu mai aveti numele STEAUA. Va incurca. STEAUA este pentru stelisti.

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 00:51
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:48

Alt Rapidist. Mai ai probleme cu nevasta. Mai esti sub papuc?

Mă , eu macar am , dar o ciudatenie ca tine doar presupune cum ar fi , ca e greu daca nu imposibil sa dai copy/paste si la o nevasta pe google , ca de restul nu mai amintim . 37 de milioane !!!

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:51
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:47

Exact asta am spus si atunci si acum esti prost pregatit. Lichidatorul judiciar al clubului de fotbal Rapid, Aurel Brihac, a declarat, că "palmaresul este ''bunul cel mai de preț'' al formației giuleștene, iar acesta va fi scos la licitație publică cel mai probabil in anul 2017. Prețul nu pot să îl estimez, depinde de piață. Depinde și de evaluator, iar noi o să aducem un evaluator specializat"

Iti repet, ca tu pricepi mai greu din nastere: sa ma anunti si pe mine cand ala o sa vanda palmaresul. Sa vad si eu cine e prostul care da bani sa cumpere ceva ce nu se poate cumpara niciodata, nicaieri in lume. Palmaresul urmeaza continuitatea sportiva. Punct.

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 00:49
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 00:48

Omul chiar are o problema, ar trebui sa faca o vizita la un ***. Iti dai seama, daca cazul asta se va intinde pe 1-2 ani, in ce hal va ajunge stand 24/24 de ore pe site si postand "respect Talpan" sau "37 de milioane" ??? Nevasta-sa o fi stiind in ce hal e omul ei?

Care nevasta ? ii dai cam mult credit tipului .

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:48
Postat de sorin965 pe 17 Ianuarie 2017, 00:47

Si-atunci de ce insisti ? Justitiarul luminii ne se da batut .. din nestiinta ! 37 de milioane !!!

Alt Rapidist. Mai ai probleme cu nevasta. Mai esti sub papuc?

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:48
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:40

Super. Scuze am crezut ca esti beat sau drogat.Nu am stiut ca tu ai o ***.Imi cer scuze,nu am stiut ca tu doar esti ***.Daca nu ai inteles subtilitatile .... Am scris expre "ie" in ghilimele,adica la misto.In loc sa zici mersi ca te-am invatat vocabular si expresii ca tu foloseai " ai o frantura de logica". Pe bune,cat de pr00st sa fii sa stai sa aberezi non stop pe forumul gsp.Nici platit daca ai fi si tot nu ai posta atat.

Omul chiar are o problema, ar trebui sa faca o vizita la un ***. Iti dai seama, daca cazul asta se va intinde pe 1-2 ani, in ce hal va ajunge stand 24/24 de ore pe site si postand "respect Talpan" sau "37 de milioane" ??? Nevasta-sa o fi stiind in ce hal e omul ei?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:47
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 00:42

Ia da ba citate din ce spuneam eu pe cazul Rapidului. Eu stiu bine ce am spus si exact asta s-a intamplat. Eu am sustinut ca daca Moraru intra in faliment si se radiaza societatea se pierde palmaresul. Si exact asta s-a intamplat!

Exact asta am spus si atunci si acum esti prost pregatit. Lichidatorul judiciar al clubului de fotbal Rapid, Aurel Brihac, a declarat, că "palmaresul este ''bunul cel mai de preț'' al formației giuleștene, iar acesta va fi scos la licitație publică cel mai probabil in anul 2017. Prețul nu pot să îl estimez, depinde de piață. Depinde și de evaluator, iar noi o să aducem un evaluator specializat"

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:48
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:38

Tu ai inteles ca FRF schimba numele societatii comerciale a infractorului si nu se va mai numii STEAUA??? :::))):::))))

Tu esti plătit sa ne inveselesti? "... nu se va mai numii (?!?)"

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 24
Comentează