Comentarii (238)
timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:34
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:31

"Ie" jurist/avocat/notar/ si astia nu trebuie sa stie limba romana. Trebuia doar sa stie legile.Gramatica limbii romane nu "ie" necesara.

O explicatie ilogica. Ca si prostarile tale.

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:35
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:31

ticbis nu a contestat, prostovane. Am un singur cont si ajunge. Intra pe discutiile Rapidului, atunci eram "omul lui Robu"

Auzi ,esti beat ,drogat sau doar pr00st?Pai asta ce e ? ticbis • 16 Ianuarie 2017, 23:55 0 0 Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:48 ticbis e RAPIDIST si i-am explicat ca Rapidul nu va mai fi inscrisa in campionat. Si atunci era foarte destept. El abordeaza spetele juridice fara a avea si studii. Atunci spunea ca e taximetrist si vorbeste cu multa lume asa ca stie. Esti prostul site-ului. Sunt stelist de 45 de ani. Dar la mintea ta... sa te iei de mana cu talpan!

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:35
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:34

Mai, tu chiar vrei sa demonstrezi ca gramatica e o mare necunoscuta pentru tine? "REDACTAREA bannerelor... TINE loc". Stai jos, nota 2.

Asta n-are nici bac-ul, vai mama lui!

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:34
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:31

ticbis nu a contestat, prostovane. Am un singur cont si ajunge. Intra pe discutiile Rapidului, atunci eram "omul lui Robu"

Esti prost: sunt stelist de cand tu erai inca in faza de proiect... Pacat ca proiectul a fost un fiasco total, o eroare...

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:34
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:25

bannerele tin loc nu tine loc elevule.

Mai, tu chiar vrei sa demonstrezi ca gramatica e o mare necunoscuta pentru tine? "REDACTAREA bannerelor... TINE loc". Stai jos, nota 2.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:31
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:28

Nu erai nici cu nickul asta " Timm prostovane".Mai incearca.

ticbis nu a contestat, prostovane. Am un singur cont si ajunge. Intra pe discutiile Rapidului, atunci eram "omul lui Robu"

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:31
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:23

Juristule, unde ai făcut facultatea? La Rahova sau la Jilava? "Ai motive sa fi (?!?) fericit?" Mai exista si varianta ca tu sa crezi ca redactarea bannerelor PCH-ului tine loc de facultate de drept.

"Ie" jurist/avocat/notar/ si astia nu trebuie sa stie limba romana. Trebuia doar sa stie legile.Gramatica limbii romane nu "ie" necesara.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  17 Ianuarie 2017, 00:29
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:25

Timm prostovane.

inainte sa te adope familia Pitt ... stii tu Brad si Angelina ... sau dupa? ....:))

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:28
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:25

Timm prostovane.

Nu erai nici cu nickul asta " Timm prostovane".Mai incearca.

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:28
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:14

Important e castigul a 37 de milioane in instanta. Numele, sila, marca palmares 1947-2003 sunt la CSA. Ai si tu dreptul la o opinie chiar daca e atacabila.

"Numele, SILA, sunt la CSA". Gura păcătosului adevar graieste :))). In alta ordine de idei, tu chiar nu poti scrie corect? La logica m-am lamurit demult ca nu excelezi.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 24
Comentează