Comentarii (238)
10200950632205714
Camelia Ignat  •  17 Ianuarie 2017, 00:13

CU ASTA SE OCUPA ARMATA UNEI TARI?DOAR ASTA POATE ARMATA ROMANA? IN CAZ DE RAZBOI NOI JUCAM FOTBAL? RUSINE .

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:13
Postat de crimson.veritas pe 17 Ianuarie 2017, 00:05

pe asta ai vazut-o? ...:)) http://www.libertatea.ro/sport/frf/burleanu-il-ia-peste-picior-pe-juristul-csa-steaua-situatii-din-acestea-halucinante-va-asigur-ca-nu-au-cum-sa-se-intimple-1352494 Cum dre' ... sa rada si Burleanu de tine !? ...:))

Revine cu postarea aia, cu care ne sâcâie de o luna: primul înalt oficial... Burleanu... a declarat marti... (care marti înainte de Miercurea Ciuc?!?).

1425838917717550
John Milne  •  17 Ianuarie 2017, 00:12
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:09

Juristule, iar ai faultat limba romana: "inca , ca". Numai semidoctii ca tine cred ca scapi de o cacofonie punand virgula intre cuvintele buclucase.

El e un jurist *** . Ce pretentii sa ai de la un casier .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  17 Ianuarie 2017, 00:10
Postat de sscorpioss pe 17 Ianuarie 2017, 00:08

Sa schimbe numele la ce ?!?!? Pai daca nu e Steaua la ce dracu sa schimbe numele...?!?!? Daca alta e Steaua, inseamna ca astia sunt nimeni... Despre ce dracu vb.?!?!? Papagalii astia de la FRF sunt pe alta planeta...juridic, vor da de dracu...

Zi sa faci plici . Ba *** , FRF are juristi . Burleanu nu vorbeste din burta .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

animus.domini
animus.domini  •  17 Ianuarie 2017, 00:09

TALPAN ASTa o sa aiba un sfarSit identic cu cel al luI Florian Coldea ,unii nu cred dar o sa vedetI/

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:09
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:58

Normal dupa faliment RAPID, cand sustineai DOAR prostii. Acum ai devenit gigist de 45 de ani. Ca tu nu ai aflat inca , ca STEAUA este la CSA.

Juristule, iar ai faultat limba romana: "inca , ca". Numai semidoctii ca tine cred ca scapi de o cacofonie punand virgula intre cuvintele buclucase.

sscorpioss
sscorpioss  •  17 Ianuarie 2017, 00:08

Sa schimbe numele la ce ?!?!? Pai daca nu e Steaua la ce dracu sa schimbe numele...?!?!? Daca alta e Steaua, inseamna ca astia sunt nimeni... Despre ce dracu vb.?!?!? Papagalii astia de la FRF sunt pe alta planeta...juridic, vor da de dracu...

1425838917717550
John Milne  •  17 Ianuarie 2017, 00:08
Postat de crimson.veritas pe 17 Ianuarie 2017, 00:05

pe asta ai vazut-o? ...:)) http://www.libertatea.ro/sport/frf/burleanu-il-ia-peste-picior-pe-juristul-csa-steaua-situatii-din-acestea-halucinante-va-asigur-ca-nu-au-cum-sa-se-intimple-1352494 Cum dre' ... sa rada si Burleanu de tine !? ...:))

Lasa-l sa nu-si taie venele .

1425838917717550
John Milne  •  17 Ianuarie 2017, 00:06
Postat de crimson.veritas pe 17 Ianuarie 2017, 00:01

Timm Pitt ... ia mai bag-o si pe aia cu morman, 37 de bulioane ... ca sa-ti mai treaca supararea ...:))

Stai sa caute in ce folder are postarea . Inebuneste *** ca nu ii ies socotelile cu retrogadarea . :)))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  17 Ianuarie 2017, 00:05
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:00

Esti usor de pacalit. Te-a pacalit crimson. Tu chiar esti naiv.

pe asta ai vazut-o? ...:)) http://www.libertatea.ro/sport/frf/burleanu-il-ia-peste-picior-pe-juristul-csa-steaua-situatii-din-acestea-halucinante-va-asigur-ca-nu-au-cum-sa-se-intimple-1352494 Cum dre' ... sa rada si Burleanu de tine !? ...:))

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 24
Comentează