Comentarii (238)
ticbis
ticbis  •  16 Ianuarie 2017, 23:55
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:48

ticbis e RAPIDIST si i-am explicat ca Rapidul nu va mai fi inscrisa in campionat. Si atunci era foarte destept. El abordeaza spetele juridice fara a avea si studii. Atunci spunea ca e taximetrist si vorbeste cu multa lume asa ca stie.

Esti prostul site-ului. Sunt stelist de 45 de ani. Dar la mintea ta... sa te iei de mana cu talpan!

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:53
Postat de John Milne pe 16 Ianuarie 2017, 23:49

*** *** *** .hahahahaha hahahahaha hahahahaha

FRF radiaza numele STEAUA de la infractorul Becali. Ai motive sa fi fericit. Si eu. :))):)))

ticbis
ticbis  •  16 Ianuarie 2017, 23:53
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:42

Decizia CAB este definitiva si executorie. Recursu nu suspenda executarea ei. :))):))))

Decizia CAB este executorie in termen de 30 de zile dupa publicarea motivarii acesteia. Clar???

1425838917717550
John Milne  •  16 Ianuarie 2017, 23:49
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:42

Decizia CAB este definitiva si executorie. Recursu nu suspenda executarea ei. :))):))))

*** *** *** .hahahahaha hahahahaha hahahahaha

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:48
Postat de observator_federal pe 16 Ianuarie 2017, 23:43

Tu esti, vad, un om liber... cat doresti tu. Liber in exprimare, vreau sa zic. Pe ce te bazezi?

ticbis e RAPIDIST si i-am explicat ca Rapidul nu va mai fi inscrisa in campionat. Si atunci era foarte destept. El abordeaza spetele juridice fara a avea si studii. Atunci spunea ca e taximetrist si vorbeste cu multa lume asa ca stie.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  16 Ianuarie 2017, 23:48

Regulamentul d Lincentiere UEFA ... http://frf.ro/public/images/uploads/UEFA%20Club%20Licensing%20and%20Financial%20Fair%20Play%20Regulations_Edition%202012%20ro.pdf ATENTIE ... s-au introdus si regulile de fair-play finaciar la criterile de licentiere pentru cupekle europene! Nu se mai poate baga bai intr-un club cu SACUL (cel putin daca clubul respectiv nu e din top 5 federatii europene) ... un club trebuie sa consume ... cat are capacitatea de productie ... nu mai mult ....:))

observator_federal
observator_federal  •  16 Ianuarie 2017, 23:43
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:35

Decizia Curtii de Apel poate fi atacata in termen de 30 de zile de la publicarea motivarii acesteia. Pe cale de consecinta, punerea in aplicare a deciziei respecta acelasi termen. Deci asteapta motivarea si abia apoi poti sa macani. Daca te iei dupa exaltatul de Talpan, vei ajunge sa fii considerat la fel de prost ca si el. Daca tii insa neaparat asta, esti liber sa te iei dupa el si sa fii cat de prost doresti.

Tu esti, vad, un om liber... cat doresti tu. Liber in exprimare, vreau sa zic. Pe ce te bazezi?

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:42
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:35

Decizia Curtii de Apel poate fi atacata in termen de 30 de zile de la publicarea motivarii acesteia. Pe cale de consecinta, punerea in aplicare a deciziei respecta acelasi termen. Deci asteapta motivarea si abia apoi poti sa macani. Daca te iei dupa exaltatul de Talpan, vei ajunge sa fii considerat la fel de prost ca si el. Daca tii insa neaparat asta, esti liber sa te iei dupa el si sa fii cat de prost doresti.

Decizia CAB este definitiva si executorie. Recursu nu suspenda executarea ei. :))):))))

crimson.veritas
crimson.veritas  •  16 Ianuarie 2017, 23:40
Postat de martinpen pe 16 Ianuarie 2017, 23:33

Si tu chiar crezi ca Uefa are puterea sa faca ceva in tara noastra ? De unde sperietoarea asta cu Uefa ? Uefa intreaba tarile membre cine e campioana, si federatia ii raspunde, apoi Uefa o baga in CL. Nu va decide Uefa niciodata ca aia merita sau aia nu merita... Mai simplu nu exista explicatie...

nu e chiar asa ... UEFA are decide daca o echipa se califica sau nu sa primesca dreptul de particpare / licentiere ... in competitile pe care le organizeaza ... in fiecare sezon ... are o comisie proprie de licentiere! ...:))

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:38
Postat de Cosmin Cosmin pe 16 Ianuarie 2017, 23:37

Huuuuge liiiiike FRF. ***

Tu ai inteles ca FRF schimba numele societatii comerciale a infractorului si nu se va mai numii STEAUA??? :::))):::))))

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • •••
  • 24
Comentează