Comentarii (238)
animus.domini
animus.domini  •  17 Ianuarie 2017, 00:02
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:00

Esti usor de pacalit. Te-a pacalit crimson. Tu chiar esti naiv.

Iar pe aici *** lui TAlpan? :)) HAI CA *** si azi,ti ai facut datoria ti ai luat si azi niste injuraturi ca in fiecare zi,o zi obinusita pentru tine sper ca *** chiar meriti mai mult/

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  17 Ianuarie 2017, 00:03
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:53

FRF radiaza numele STEAUA de la infractorul Becali. Ai motive sa fi fericit. Si eu. :))):)))

Tu plangi ca FRF i-a dat cu flit *** de talpan .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:01
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:00

Esti usor de pacalit. Te-a pacalit crimson. Tu chiar esti naiv.

1. Din verificările efectuate a rezultat că nu există înregistrată în evidențele FRF niciun fel de solicitare a CSA Steaua cu privire la obligația/obligativitatea schimbării denumirii clubului SC FC STEAUA BUCURESTI SA. 2. Având în vedere că schimbarea denumirii (art. 2 din ROAF) este o operațiune permisă de regulamentele FRF în vigoare, clubului nu i s-ar aplica niciun fel de sancțiune dacă și-ar modifica denumirea. Cu atât mai mult nu s-ar aplica vreo sancțiune dacă această modificare ar fi efectuată în vederea executării unei hotărâri judecătorești. Sintagma “niciun fel de sancțiune” include și participarea în Liga I, cât și participarea în cupele europene, dacă deține acest drept din punct de vedere al meritului sportiv. Schimbarea denumirii unui club este supusă aprobării Comitetului Executiv al FRF. FRF are obligația de a comunica la UEFA cluburile participante în Cupele europene, de regulă, la data de 1 iunie a anului în curs. 3. Nu putem să efectuăm supoziții cu privire la eventuale acțiuni inițiate de către UEFA prin organismele sale competente de luare a unor decizii. Vă mulțumim! Departamentul Juridic al Federației Române de Fotbal”.

crimson.veritas
crimson.veritas  •  17 Ianuarie 2017, 00:01

Timm Pitt ... ia mai bag-o si pe aia cu morman, 37 de bulioane ... ca sa-ti mai treaca supararea ...:))

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:00
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:59

***

Esti usor de pacalit. Te-a pacalit crimson. Tu chiar esti naiv.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:00
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:58

Normal dupa faliment RAPID, cand sustineai DOAR prostii. Acum ai devenit gigist de 45 de ani. Ca tu nu ai aflat inca , ca STEAUA este la CSA.

1. Din verificările efectuate a rezultat că nu există înregistrată în evidențele FRF niciun fel de solicitare a CSA Steaua cu privire la obligația/obligativitatea schimbării denumirii clubului SC FC STEAUA BUCURESTI SA. 2. Având în vedere că schimbarea denumirii (art. 2 din ROAF) este o operațiune permisă de regulamentele FRF în vigoare, clubului nu i s-ar aplica niciun fel de sancțiune dacă și-ar modifica denumirea. Cu atât mai mult nu s-ar aplica vreo sancțiune dacă această modificare ar fi efectuată în vederea executării unei hotărâri judecătorești. Sintagma “niciun fel de sancțiune” include și participarea în Liga I, cât și participarea în cupele europene, dacă deține acest drept din punct de vedere al meritului sportiv. Schimbarea denumirii unui club este supusă aprobării Comitetului Executiv al FRF. FRF are obligația de a comunica la UEFA cluburile participante în Cupele europene, de regulă, la data de 1 iunie a anului în curs. 3. Nu putem să efectuăm supoziții cu privire la eventuale acțiuni inițiate de către UEFA prin organismele sale competente de luare a unor decizii. Vă mulțumim! Departamentul Juridic al Federației Române de Fotbal”.

1425838917717550
John Milne  •  16 Ianuarie 2017, 23:59
Postat de gicab pe 16 Ianuarie 2017, 21:09

Dacă e comunicat FRF ... ce caută Gino in poza?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  16 Ianuarie 2017, 23:59
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:55

Poate da poate nu. Cum ai ajuns la concluzia asta? Pe cine ai dus cu taximetrul?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:58
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:55

Esti prostul site-ului. Sunt stelist de 45 de ani. Dar la mintea ta... sa te iei de mana cu talpan!

Normal dupa faliment RAPID, cand sustineai DOAR prostii. Acum ai devenit gigist de 45 de ani. Ca tu nu ai aflat inca , ca STEAUA este la CSA.

timm
timm  •  16 Ianuarie 2017, 23:55
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:53

Decizia CAB este executorie in termen de 30 de zile dupa publicarea motivarii acesteia. Clar???

Poate da poate nu. Cum ai ajuns la concluzia asta? Pe cine ai dus cu taximetrul?

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 24
Comentează