Comentarii (238)
123346068113422
Adrin Popescu  •  17 Ianuarie 2017, 00:27

Invit suporterii Stelei sa semneze petitia online. Ea a fost redactata de un roman de etnie maghiara. Pot fii sesizate greșeli de ortografie dar noi înțelegem mesajul și îl susținem https://www.petitieonline.com/steaua_bucuresti_forever

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:25
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:24

Sub ce nick i-ai scris?Ca sunt pe siteul asta de vreo 4 ani,dar pe tine te-am vazut de 2 luni.Hai fi baiat gigea si varsa tot.

Timm prostovane.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:25
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:23

Juristule, unde ai făcut facultatea? La Rahova sau la Jilava? "Ai motive sa fi (?!?) fericit?" Mai exista si varianta ca tu sa crezi ca redactarea bannerelor PCH-ului tine loc de facultate de drept.

bannerele tin loc nu tine loc elevule.

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:24
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:48

ticbis e RAPIDIST si i-am explicat ca Rapidul nu va mai fi inscrisa in campionat. Si atunci era foarte destept. El abordeaza spetele juridice fara a avea si studii. Atunci spunea ca e taximetrist si vorbeste cu multa lume asa ca stie.

Sub ce nick i-ai scris?Ca sunt pe siteul asta de vreo 4 ani,dar pe tine te-am vazut de 2 luni.Hai fi baiat gigea si varsa tot.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:23

Burleanu este un om foarte corect. "Preşedintele FRF, Răzvan Burleanu, a devenit primul înalt oficial din fotbalul românesc care a recunoscut oficial că Gigi Becali a pierdut şi palmaresul prin decizia Înaltei Curţi de Casaţie şi Justiţie. Burleanu a spus marţi, la COSR, că sentinţa a fost analizată de juriştii FRF, care au concluzionat că Becali a pierdut şi palmaresul, şi sigla" Omul spune CLAR fcsb nu risca retrogradarea DOAR numele STEAUA are INTERZIS si palmaresul este la CSA. Bravo Burleanu.

orlick
orlick  •  17 Ianuarie 2017, 00:23
Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:53

FRF radiaza numele STEAUA de la infractorul Becali. Ai motive sa fi fericit. Si eu. :))):)))

Juristule, unde ai făcut facultatea? La Rahova sau la Jilava? "Ai motive sa fi (?!?) fericit?" Mai exista si varianta ca tu sa crezi ca redactarea bannerelor PCH-ului tine loc de facultate de drept.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:16
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 00:14

Președintele FRF, Răzvan Burleanu, nu ia în serios intenţia juristului CSA Steaua, Florin Talpan, care a dezvăluit faptul că va face o cerere de retrogradare a echipei FCSB. „Nu am primit nici o solicitare. Nici UEFA nu a întrebat nimic, situațiile sînt clare și subiectul nici nu ar trebui să se mai rostogolească. Steaua este acolo indiferent de numele pe care-l poartă, Steaua sau FCSB joacă în Liga 1. În momentul de față au ca obiectiv cîștigarea campionatului după ratarea calificării în competițiile europene. Alte situații din acestea halucinante vă asigur că nu au cum să se întâmple”, a declarat Burleanu, la plecarea naţionalei spre Ungaria

Cam veche declaratia. Ai altele mai noi.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:17
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:14

Important e castigul a 37 de milioane in instanta. Numele, sila, marca palmares 1947-2003 sunt la CSA. Ai si tu dreptul la o opinie chiar daca e atacabila.

Președintele FRF, Răzvan Burleanu, nu ia în serios intenţia juristului CSA Steaua, Florin Talpan, care a dezvăluit faptul că va face o cerere de retrogradare a echipei FCSB. „Nu am primit nici o solicitare. Nici UEFA nu a întrebat nimic, situațiile sînt clare și subiectul nici nu ar trebui să se mai rostogolească. Steaua este acolo indiferent de numele pe care-l poartă, Steaua sau FCSB joacă în Liga 1. În momentul de față au ca obiectiv cîștigarea campionatului după ratarea calificării în competițiile europene. Alte situații din acestea halucinante vă asigur că nu au cum să se întâmple”, a declarat Burleanu, la plecarea naţionalei spre Ungaria

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:14
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:09

Juristule, iar ai faultat limba romana: "inca , ca". Numai semidoctii ca tine cred ca scapi de o cacofonie punand virgula intre cuvintele buclucase.

Important e castigul a 37 de milioane in instanta. Numele, sila, marca palmares 1947-2003 sunt la CSA. Ai si tu dreptul la o opinie chiar daca e atacabila.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:14
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:00

Esti usor de pacalit. Te-a pacalit crimson. Tu chiar esti naiv.

Președintele FRF, Răzvan Burleanu, nu ia în serios intenţia juristului CSA Steaua, Florin Talpan, care a dezvăluit faptul că va face o cerere de retrogradare a echipei FCSB. „Nu am primit nici o solicitare. Nici UEFA nu a întrebat nimic, situațiile sînt clare și subiectul nici nu ar trebui să se mai rostogolească. Steaua este acolo indiferent de numele pe care-l poartă, Steaua sau FCSB joacă în Liga 1. În momentul de față au ca obiectiv cîștigarea campionatului după ratarea calificării în competițiile europene. Alte situații din acestea halucinante vă asigur că nu au cum să se întâmple”, a declarat Burleanu, la plecarea naţionalei spre Ungaria

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 24
Comentează