Comentarii (238)
sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 00:47
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:43

Nimic nu costă mai mult decât neștiința. :))):)))

Si-atunci de ce insisti ? Justitiarul luminii ne se da batut .. din nestiinta ! 37 de milioane !!!

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:46
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:43

Nimic nu costă mai mult decât neștiința. :))):)))

Adevarat.Stii ce a zis Ion Creanga referitor la astia ca tine?Repede fara google.

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:43
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:40

Super. Scuze am crezut ca esti beat sau drogat.Nu am stiut ca tu ai o ***.Imi cer scuze,nu am stiut ca tu doar esti ***.Daca nu ai inteles subtilitatile .... Am scris expre "ie" in ghilimele,adica la misto.In loc sa zici mersi ca te-am invatat vocabular si expresii ca tu foloseai " ai o frantura de logica". Pe bune,cat de pr00st sa fii sa stai sa aberezi non stop pe forumul gsp.Nici platit daca ai fi si tot nu ai posta atat.

Nimic nu costă mai mult decât neștiința. :))):)))

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 00:42
Postat de Camelia Ignat pe 17 Ianuarie 2017, 00:37

CU ASTA SE OCUPA ARMATA UNEI TARI?DOAR ASTA POATE ARMATA ROMANA? IN CAZ DE RAZBOI NOI JUCAM FOTBAL? RUSINE .

Nop , armata nu mai poate , pe ei ii lasam sa se pregateasca pentru champions league , la razboi mergem noi cei mici si multi .

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:42
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:38

E simplu intra pe cazul RAPID si vezi ce spunea MARELE RAPIDIST ticbis atunci. Si ce spunea timm. Si am avut dreptate 100%. Ce isterie a fost cand a venit Chiuariu sa reprezinte Rapidul. :))):)))

Ia da ba citate din ce spuneam eu pe cazul Rapidului. Eu stiu bine ce am spus si exact asta s-a intamplat. Eu am sustinut ca daca Moraru intra in faliment si se radiaza societatea se pierde palmaresul. Si exact asta s-a intamplat!

sorin965
sorin965  •  17 Ianuarie 2017, 00:39
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:14

Important e castigul a 37 de milioane in instanta. Numele, sila, marca palmares 1947-2003 sunt la CSA. Ai si tu dreptul la o opinie chiar daca e atacabila.

37 milioane !!! medicamente !!! Ce penibil esti ! Stii incepi sa semeni cu fenomenul jiji pe care il blamezi , doar că tu esti JUSTITIARUL LUMINII !!!

7mai1986
7mai1986  •  17 Ianuarie 2017, 00:40
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 00:34

O explicatie ilogica. Ca si prostarile tale.

Super. Scuze am crezut ca esti beat sau drogat.Nu am stiut ca tu ai o ***.Imi cer scuze,nu am stiut ca tu doar esti ***.Daca nu ai inteles subtilitatile .... Am scris expre "ie" in ghilimele,adica la misto.In loc sa zici mersi ca te-am invatat vocabular si expresii ca tu foloseai " ai o frantura de logica". Pe bune,cat de pr00st sa fii sa stai sa aberezi non stop pe forumul gsp.Nici platit daca ai fi si tot nu ai posta atat.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 00:39
Postat de orlick pe 17 Ianuarie 2017, 00:34

Mai, tu chiar vrei sa demonstrezi ca gramatica e o mare necunoscuta pentru tine? "REDACTAREA bannerelor... TINE loc". Stai jos, nota 2.

Asta a facut profesionala si a fost coleg cu talpan. Nu le au astia cu limba romana, ei fac altceva cu limba...

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 00:38
Postat de 7mai1986 pe 17 Ianuarie 2017, 00:35

Auzi ,esti beat ,drogat sau doar pr00st?Pai asta ce e ? ticbis • 16 Ianuarie 2017, 23:55 0 0 Postat de timm pe 16 Ianuarie 2017, 23:48 ticbis e RAPIDIST si i-am explicat ca Rapidul nu va mai fi inscrisa in campionat. Si atunci era foarte destept. El abordeaza spetele juridice fara a avea si studii. Atunci spunea ca e taximetrist si vorbeste cu multa lume asa ca stie. Esti prostul site-ului. Sunt stelist de 45 de ani. Dar la mintea ta... sa te iei de mana cu talpan!

E simplu intra pe cazul RAPID si vezi ce spunea MARELE RAPIDIST ticbis atunci. Si ce spunea timm. Si am avut dreptate 100%. Ce isterie a fost cand a venit Chiuariu sa reprezinte Rapidul. :))):)))

10200950632205714
Camelia Ignat  •  17 Ianuarie 2017, 00:37

CU ASTA SE OCUPA ARMATA UNEI TARI?DOAR ASTA POATE ARMATA ROMANA? IN CAZ DE RAZBOI NOI JUCAM FOTBAL? RUSINE .

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 24
Comentează