Comentarii (238)
ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 02:08
Postat de para.para pe 17 Ianuarie 2017, 01:56

Craiova de acum normal ca nu are nimic. Ce se scrie prin hartia asta de sport e doar cancan menit sa aduca rating.

Exact asta era ideea. Un tribunal niciodata nu va putea judeca o speta de palmares sportiv, pentru ca notiunea e abstracta si tine doar de natura pur sportiva, de competitie si de performantele sportive. Exemplul cu Craiolguta esteelocvent: poate sa-ti dea tribunalul orice fel de palmares doresti, la UEFA se judeca pe alte criterii si pe baza unor regulamente clare. Deci Craiolguta are in Romania, teoretic, palmaresul U Craiova, in competitiile sportive insa nu il are. Nici n-ar avea cum. Deci n-are absolut nimic!

para.para
para.para  •  17 Ianuarie 2017, 01:56
Postat de ticbis pe 16 Ianuarie 2017, 23:09

Si eu am vazut cum a judecat-o UEFA pe Craiolguta. Ii dadusera comunistii nostri si loc direct in liga a II-a, ba un tribunal de la noi ii dadusera si palmaresul fostei U Craiova. Aia de la UEFA, neam: echipa nou infiintata, n-are 3 ani vechime, deci REJECT din cupele europene. Ei, acum spune si tu: are Craiolguta in palmares vreun titlu de campioana si o semifinala de CCE? Ca aia de la UFA spun ca nu...

Craiova de acum normal ca nu are nimic. Ce se scrie prin hartia asta de sport e doar cancan menit sa aduca rating.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:57
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:55

134 de gigisti au semnat petitia. Penibil.

Baga pe aia cu 37 de bulioane, ca am uitat-o...

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:55

134 de gigisti au semnat petitia. Penibil.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:55
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:43

Voi sustineti echipa gigista. Dar gigi pe mne ma anunta ca are conferinta de presa marti in jurul orei 13. Pe voi de ce nu va anunta Lutu?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:48
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:43

Voi sustineti echipa gigista. Dar gigi pe mne ma anunta ca are conferinta de presa marti in jurul orei 13. Pe voi de ce nu va anunta Lutu?

Vezi ca face si talpa o conferinta maine... ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:46
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:40

Ar fi faliment pentru infractorul gigi. Ar fi un mare bine pentru fotbalul romanesc.

Asa, mai zii... deci va fi bine, ciobanul in faliment si fotbalul romanesc va renaste si va deveni o forta pe plan mondial... si asta doar pentru 37 de meleoane... Pai eu zic ca-i ieftin.... nu chiar cat halatul tau, dar pe-acolo... Hai mai baga ceva ca sa nu adorm pana incepe tenisul pe Eurosport...

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:43

Voi sustineti echipa gigista. Dar gigi pe mne ma anunta ca are conferinta de presa marti in jurul orei 13. Pe voi de ce nu va anunta Lutu?

timm
timm  •  17 Ianuarie 2017, 01:40
Postat de ticbis pe 17 Ianuarie 2017, 01:39

Da si 37 de meleoane... ar fi ceva, asa-i?

Ar fi faliment pentru infractorul gigi. Ar fi un mare bine pentru fotbalul romanesc.

ticbis
ticbis  •  17 Ianuarie 2017, 01:40
Postat de timm pe 17 Ianuarie 2017, 01:35

Ai luat o idee din taxi care apartine lui crimson.El nu are studii juridice si incearca sa sustina FC Gazde. 80% din sustinerile lui sunt SF.

Asa, si? Mai zi ceva de meleoanele alea...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 24
Comentează