Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Urat, urat, urat. Sclavi pupinchurhhisti, limbishti. Niște neica nimeni fara caracter. Atât intelege Miron. IQ la nivelul genunchiului de purice.
daca te uiti un pic la figura *** a lui Miron iti dai seama ca are un IQ sub 50 asa ca la ce sa te astepti de la unul crescut in sfantul ,,spirit al sclaviei " din Liga 1 . Felicitari Mircea Sandu , Mitica Dragomir , Razvan Burleanu . Iata produsul politicilor voastre . Sa fi batut , injurat , facut varza pentru niste bani si pe deasupra sa mai vi si cu dedicatii si osanale , exemplu de *** totala .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intelectualule...Dostoievskian.. Ieși la rampa dib nou.. Dar cuvintele pe care le folosești îți dă dreptul sa te naști "frustrat"..învăța sa citești mai întâi, pune mana și nu te m lasă.. Lutule, mai ai multe de învățat, când ai sa ști ce inseamna" ***".... Începe sa îți fie frica, *** *** nu stau de vb... Vorbește cu șeful tău.. Tolontan!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi „halucinantilor”, mintiti ca o „gazeta americana” sau sunteti bolnavi?! Mergeti la tratament cu totii, in funte cu tolo, măriuta si alti geambasi de articole si gazetarie! „Succesuri”!
A fost.. Halucinant.. Pentru ca apărând un derbedeu. Ca grozavu.... Înseamnă da i lingă. Picioarele aste e România d p d v al mentalității.. Aici gsp are dreptate
Doar un *** ca tine poate sa vb în asa hal..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halucinant a fost cind ai purtat vesta alb rosie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.