Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Nu-i nimic, claudiule. Se intoarce roata si rinamo retrogradeaza oricum, chiar si cu rednic pe banca.
Betivani care si-au rupt genunchii peentru clubu vostru, exact cum ziceam, atunci nu mai ziceti de Dinamo ca ii da afara pe legendele sale, inafara de Rednic, Multescu,Lupescu nimeni nu are valoare intr-o functie, si schimbarile din organigrama clubului au fost foarte bune !!! Cand stai pe loc, ramai mediocru, ca sa avansezi trebuie sa aduci oameni competenti, Niculescu nu era unu din ei, nici Bratu, am zis de la bun inceput, Rednic sau Multescu !!!
A luat banul gros, primă de instalare plus 40000 clauza, cine face banii ăștia pe lună? Plus simpatia publică pentru că a fost "umilit". Mai bine nu se putea. Sau crede cineva că Niculescu putea redresa echipa? Pfffffff
MAI CLAUDIU , TU NU CONSTIETIZEZI CA DINAMO E O PALARIE MULT PREA MARE ....!!!!! AI VENIT SI IN 18 ANTRENAMENTE NU AI FACUT ABSOLUT NIMIK .....!!!! AI FACUT EXACT CE A FACUT BRATU ....!!!! TU CANDAI VENIT TREBUIA SA FACI SCHIMBARI DIN TEMELII ....!!!! NU AI FACUT NIMIK , ERA EVIDENT CA NU POTI FACE MAI MULT CA BRATU ....!!!! ESTI MAI BUN CA BRATU INSA NU ESTI DE DINAMO ....!!!!
Nici nu știu dacă să mă bucur sau să mă întristez ! Îmi pare sincer rău de Niculescu, dar dacă asta era prețul pentru revirimentul echipei aflată pe targă....poatese merită ! Oricum de un lucru sunt sigur : Va fi strictețe și disciplină iar jucătorii ori vor da totul pe teren ori nu vor mai fi !!!
cand esti de 2-3 la Dinamo incerci sa corectezi lucrurile evidente. cum era apararea. Clau are toate circumstantele din lume, ca dupa 3 meciuri nu s-a vazut nici o imbunatatire e un lucru adevarat dar la fel de adevarat este ca nu era vina lui asta. Pe de alta parte daca erau 3 victorii sunt sigur ca nu se punea porblema de Rednic. Tot circul asta e vina conducerii si totul a inceput de la schimbarea lui Contra in mijlocul sezonului dupa ce i-au fost adusi ce jucatori a cerut pentru ce strategie si-a propus. Nu conteaza ca venea oferta de la nationala, putea sa vina oferta si de la nationala Frantei. Cand ai inceput un proiect si ti-au fost adusi pe salarii uriase jucatorii doriti nu schimbi macazul si daca vrei nu esti lasat. Cand nu ai coloana vertebrala asa se intampla. Apoi cu Bratu s-a inceput ceva, s-a mers un playout, o pregatire de vara si 2-3 etape pe o strategie si apoi s-a schimbat iar strategia si s-a dat tot peste cap. Asta e prostia administrativa pe care poti isa o tai cu cutitul. Iar de platit platesc antrenorii care sunt tocati unul cate unul. David ala pana nu zboara nu iesim de anormalitatea in care ne balacim. Dat afara si pus unul care se pricepe la fotbal, nu pacaliciul asta.
saracu de tine, la ce nume ai si cum ma alinti cred ca ai votat NU la referendum !!! Mai mare rushine in Europa decat Steaua nu exista, uitate sa vezi an de an cum sunteti abonati la cele 5 lozuri castigatoare :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Dumnezeule mare cat prost esti. Cum poti ma sa zici asa de oamenii care au castigat cupa campionilor? Mai terchea berchea cu foamea in gat, mancator de seminte si tare in clanta pe gsp.
cine vorbea de batut joc ?? mah ordinarilor, nu v-ar fi rusine, ati uitat cum isi bate joc becali de legendele steliste ?? cand le-a aruncat de pe jos invitatiile la meciurile cu Chelsea si Ajax ?? sau cum isi bate joc de voi ca nu il intereseaza suporterii aia de la sud, sau cum ii zice el huliganii, huligani aia care i-au bagat bani in buzunar, daca mai zic si de MM cum va batea pe stadion, nu va doare obrazu ala gros mah nesimtitilor ?? RETROGRADATILOR DIN LIGA 4 ce sunteti !!!
chiar imi pare rau pentru Clau-gol dar cum zicea cineva aici, in 3 meciuri nu s-a vazut absokut nimic pozitiv. si nici nu avea cum..cand el a jucat 3 meciuri cu Hanca de exemplu. si cu Katsikas...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.