FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Reghe reacționează după ultimele scandaluri de la Steaua: "Nu am nevoie de mila nimănui! Vreți echipa?" » Ce zice despre MM

Articol de GSP - Publicat marti, 28 februarie 2017 16:25

Laurențiu Reghecampf a vorbit despre criticile aduse de Gigi Becali după 1-1 cu Gaz Metan Mediaș și despre episodul petrecut la Zurich, care l-a avut în prim-plan pe Mihai Stoica.

"Vorbesc zilnic cu patronul. E foarte bine că a avut reacţia asta. Am avut un moment foarte slab la Mediaş pe care nu îl aşteptam. Postul meu nu este în pericol. Nu mă deranjează că Becali vorbește cu Șumudică. Și eu vorbesc multe cu Becali.

MM Stoica este managerul echipei și nu răspunde decât în fața lui Becali. Nu am ce să vorbesc despre Zurich. Nu s-a întâmplat nimic. Nu a fost niciun incident din punct de vedere al echipei. Vorbim discuții. Nu mă interesează subiectul Zurich. Aceste subiecte sunt nişte bombe aruncate de oameni care vor să iasă în faţă", a spus Reghecampf la conferința de presă.

"Vreţi să vă spun echipa acum? Sunaţi-l pe patron, că vă spune.

Mache are o legătură de familie cu patronul, asta nu înseamnă că e sifon, poate să-i spună patronului tot ce facem, nu avem nimic de ascuns" Laurențiu Reghecampf

Citește și: Reghecampf: "Dacă-l luăm și pe Florinel Coman, vom trece la sistemul 4-6"

Citește și:
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
Nationala
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
Campionate
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
Fiul lui Arnold Schwarzenegger, debut spectaculos în culturism! Câștigător la 3 categorii
Altele
Fiul lui Arnold Schwarzenegger, debut spectaculos în culturism! Câștigător la 3 categorii
EXCLUSIV ANAF lansează o platformă de vânzare a bunurilor confiscate, la preț redus
Profit.ro
EXCLUSIV ANAF lansează o platformă de vânzare a bunurilor confiscate, la preț redus
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”

A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”


Comentarii (15)
roja_azul76
roja_azul76  •  28 Februarie 2017, 19:25
Postat de timm pe 28 Februarie 2017, 19:20

E mai bine să taci și să fii luat de prost decât să vorbești și să confirmi că ești.

Vorba de duh marca timm. Ai dreptate, trebuia sa taci. Tu nu aveai nevoie de confirmare, toata lumea stie ca esti prost.

gannicus2014
gannicus2014  •  28 Februarie 2017, 19:14

bah , uite ca e posibil ca steaua sa fie pe mana a 5 indivizi : pipereanul , argaseala , meme , mache ianuli si directorul ec gherghisor ... plus duckadam care se fâțâie pe la digi ... poate cineva reuseste sa nominalizeze vreun alt personaj din club , ca eu nu cunosc ( nu vorbim aici de antrenori , preparatori etc , care-s trecatori ) ... d-aia steaua a ajuns fcsb , organizare zero si profesionisti zero

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  28 Februarie 2017, 18:44

Deci e "sifon"!!!Cum te dai tu singurel de gol băi Reghe...dacă nu eşti "şcolit" ca tanti Prodan....ce să-țibfac?!

Vezi toate comentariile (15)
Comentează