Comentarii (20)
978400945526414
Dumi Florin  •  06 Mai 2015, 09:38

dar de ce sa ia targu mures campionatu fratilor antelegeti ce vreti la meciu asta sa vazut clar

1585428768396269
Ciprian Ionescu  •  04 Mai 2015, 14:12

Meci decis de nenea Balaj !!! Arlauskis si-a iesit din minti si vroia sa il sugrume pe Nedelcearu...si el le da la amandoi cartonase galbene !!! Nenea Balaj....ala a fost GEST NESPORTIV al lui Arlauskis !! Se pedepseste cu ROSU si multe etape de suspendare !! Al 2 lea penalti este de cascadorii rasului...Se putea da mai bine fault in atac,amandoi jucarori au tinut,numai ca , Cutudean a cazut secerat :)) ... Sper sa va ia ASA TARGU MURES titlul...ca voi a-ti furat destule inainte si dupa 89 !!! Aseara a jucat DINAMO-BALAJ FCSB ..scor 1-3 !!! Nu mai scapam de comunistii astia,care ii manevreaza Diaconu,prieten bun cu Argaseala !! ;)

golem
golem  •  04 Mai 2015, 12:38

e stelist de mic

craz1est
craz1est  •  04 Mai 2015, 12:26

la primul stelist care cade nu a fost fault, la al2lea insa DA ! penalty-ul de la Tucudean a fost gratuit; ca un amanunt important; meciul s-a oprit in minutul 46 si a fost reluat in minutul 63. Meciul a durat 113 minute cu tot cu cele 2 min de prelungiri aratate de Balaj. M-a surprins atitudinea centralului, care da "doar" 2 min de prelungiri dupa ce gazdele reduc din diferenta si meciul se relanseaza, iar imediat hotaraste sa incheie brusc meciul cu un penalty inventat doar de el. Pana nici Tucudean nu a fost de acord cu decizia arbitrului si a dorit sa plece cat mai departe de punctul cu var cand suporterii stelei ii scandau numele sa bata el penalty-ul. :))

gannicus2014
gannicus2014  •  04 Mai 2015, 10:08

Barboianu nu vrea ca ASArdealul sa fie campioana

10206465151451396
Oprea Marian  •  05 Mai 2015, 00:36

Barboianu jucator de divizia C ,si care uneori se supara cand comentezi k a jucat slab.chiar nu are Dinamo fundasi mai buni sau pe buna dreptate sunt promovati fortat cum era scarlatache la incepput.parca de cand au venit alexe si m niculae jucam mai prost sau stoican nu prea le are ? e depasit de situatie.|Niculescu sunt sigur ca ar face treaba buna,pe unde a fost a ridicat echipe dar nu-l vede conducerea.

mvradulescu
mvradulescu  •  04 Mai 2015, 18:01

Eu cred că nici Dinamo și nici Bărboianu nu s-au făcut de râs în meciul ăsta. S-au străduit doar să respecte tradiția și după cum a fost lesne de observat, nu le-a fost greu deloc ! Să fie într-un ceas bun !!!

redbuldog
redbuldog  •  04 Mai 2015, 17:57
Postat de Ciprian Ionescu pe 04 Mai 2015, 14:12

La faza in care se da penalty-ul 2,*** pleaca din pozitie de offside la mijlocul terenului..oricum doar nea Balaj si inca vreo 3-4 fluierasi din Papua Noua Guinee,,puteau sa acorde asa ceva...

825523024198318
Andrei Aurica  •  04 Mai 2015, 15:41

Tu iei in considerare numai ce iti convine + adaugi multe miniuni. Ai vazut doar gestul lui Arla, dar pe Nedelcearu l-ai vazut ? Toti comentatorii din toate emisiunile Look sau Digi au spus ca Tucudeam a cazut usor dar a fost tras, asa ca acordarea penaltiului este in cadrul regulamentului. Deci ia la ***. Chiar daca penaltiul nu se acorda, erau ultimile sec de joc iar steaua tot castiga. Dari ce sa-i faci unu dinamovist ca tine care e batut in cap. Sper sa va retrogradeze!!!