FOTBAL  »  Superliga  »  CS MIOVENI - FCSB 1-1

FOTO „Roșu” neacordat în CS Mioveni - FCSB » Eroare mare de arbitraj!

George Găman, arbitrul întâlnirii CS Mioveni - FCSB +27   FOTO
George Găman, arbitrul întâlnirii CS Mioveni - FCSB

Articol de GSP - Publicat sambata, 19 februarie 2022 21:40 / Actualizat sambata, 19 februarie 2022 23:37

CS Mioveni - FCSB 1-1. În minutul 77, gazdele ar fi trebuit să rămână în inferioritate numerică!

Jucătorul de „milioane” de la FCSB l-a „trădat” pe Becali » Vinovat la gol, schimbat la pauză
CS Mioveni - FCSB

La mijlocul terenului, Alexandru Raicea i-a pus talpa pe tendon lui Octavian Popescu! Cum mijlocașul lui Pelici nu a avut nicio treabă cu mingea, intrarea trebuia sancționată în mod normal cu cartonaș roșu.

„Centralul” întâlnirii, George Găman, i-a acordat doar cartonașul galben lui Raicea. Decizie greșită!

Momentul faultului:

„Roșu” neacordat în CS Mioveni - FCSB » Eroare mare de arbitraj!

FCSB, iertată și ea de o eliminare?

FCSB putea rămâne în inferioritate numerică mai devreme chiar. Sorin Șerban l-a lovit în minutul 44 pe Buziuc cu brațul în figură, fază din care Mioveni avea să marcheze. „Centralul” Găman i-a acordat cartonașul galben apărătorului stânga. Faultul, „de portocaliu”.

Momentul loviturii:

Cum stau CS Mioveni și FCSB în clasament

Cele mai tari imagini din CS Mioveni - FCSB

+23 FOTO

Citește mai multe știri din Liga 1:

Dan Petrescu remarcă un tehnician din Liga 1: „E meritul lui, e charismatic și face o treabă excelentă”

De ce a eșuat fotbalistul considerat de Becali peste Pique: „Are o problemă”

„Ori te laşi tu ca antrenor, ori îl dai afară pe Săpunaru!” » Reacție dură la vederea incidentului dintre Lobonț și căpitanul Rapidului

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni