Alte știri din fotbal
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Primele reacții de la posibilele adversare ale României la Campionatul Mondial: „Ce tragere la sorți!”
0
De la Washington, Răzvan Burleanu a comentat tragerea la sorți: „Grupa ne motivează enorm!”
0
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
49
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Ziarist *** mai ai de scris despre scandalurile de la Dinamo ,poate scri si despre achiziția de antrenor de la fcsb***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar ca afecteaza toata liga 1. Mai ales pe fcsb. Gigibililor sunteti penibil. De fapt voi sunteti........ gesepe.
Dar sunt mai buni decat Rapid si Petrolul!
tot respectu D nu BADEA scoate l pe spagari
RESPECT NICU BADEA
de risul curcilorcum dai licenta la o echipa care nici stadion nici nocturna nici spectatori nici audienta nu are tinuti prin sifonare din BANI PUBLICI eo rusine nici bani nau de a plati utilitatile asteapta sa vireze Primaria banii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.