Alte știri din fotbal
Internaționalul cu meciuri la Euro 2016 și Euro 2020, prezentat în Superligă: „O adevărată sărbătoare pentru oraș!”
0
Gică Mihali nu-i dă nicio șansă jucătorului de la Dinamo: „La ora actuală, nu poate” + Cine l-a impresionat
0
Basarab Panduru a avut 3 „clienți”, după Farul - Dinamo: „Ei doi n-au atins mingea. Lui Musi nu i-au băgat apă în piscină”
4
Se întâmplă în România! Conducător la o echipă, antrenor-jucător la alta » Cele două echipe se confruntă azi!
0
Știri din fotbal internațional
Al Akhdoud - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
0
Del Piero a numit pericolul numărul 1 pentru Cristi Chivu și Inter: „Este incontestabil!”
0
Andrei Vlad nu se mai transferă în Grecia! De ce a picat transferul
0
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
era bine daca ramanea spadacio si nu se stye nici de lazar..si cu apostol herea alexa poate zicu....roman deac..la mijloc..am face praf..campionatul asta..plus in atac un tibi balan curelea...sau unu dintre ei..
cum sa il dea ma pe glauber? el si cu marcos antonio au inchis toate actiunile la poarta lui Coman/Bornescu :)
Trebuia sa ramana si Vidanov. Era un jucator care promitea ceva. Acuma daca cumva lipseste Rui Duarte cu cine naiba jucam pe dreapta? Iarasi aduc no-name din strainatate pe un 1an si nu rezolva nimic.
glauber merita sa ramana. a jucat perfect de cand a intrat in locu lu' marius constantin. se plaseaza foarte bn,e sigur pe el,nu se complica inutil
...cam asa e
in sfarsit o veste foarte buna
bravo.foarte buna decizia de al pastra pe Glauber este un fundas care mie mi a placut cum a evoluat sezonul asta cred ca merita pastrat
bravo nene vama. e cea mai buna veste pe ziua de azi. cei doi sunt peste media campionatului si era chiar aiurea sa dai 2 jucatori care au confirmat si sa iei alti 2, pe bani, care poate nu se adapteaza. Glauber cel putin e printre cei mai buni fundasi din tara. Ar fi fost o mare gafa sa i se dea drumul atat de usor. Daca mai vine un atacant, avem echipa buna.
Sper sa nu va razganditi,bun era si Costa pe care nu prea l-au folosit antrenorii,eu cred ca era mai bun decat altii,dar probabil a cerut salariu mare.
Cu acestea chiar nai cum sa le reprosezi ceva domnului Copos si lui Dinu Gheorghe,,Bravo,,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.