Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Îi bate pepsi
Sevilla,Almeria,Cadiz apoi Benidorm, Marbella și cap de linie Gibraltar.
Nu, am fost in Italia, Turcia și Grecia, Mediterana nu e de mine. Plaje albe, mare turcoaz, palmieri, super all inclusive așa arată vacantele mele ... Noroc ca am stat asta iarna aproape o luna, de regula merg de 2 ori pe an, însă acum cu CoViDul a trebuit sa iau o pauza. :-((( Dar lasă ca trece și asta și scot pârleala! :-)))
Otravă.
Reteleanu a pus x2 si sub 3.5, nici lui nu i-a ieșit. Dar degeaba pui peste 3.5, daca Barcelona e umilită acasă de Real :))))))))
Is curios, câți dintre cei care erau 'pepsisti' de mici in finala cupei, mai tin azi cu secuii? :))))))))))
Pe dos a ieșit pariul tău, că bate Barcelona :)))))))
***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prin Barcelona n-ai fost?? Păcat.. și sudul Spaniei e fain, Valencia, Alicante.. in Madrid nu prea ai ce face...
Rusinea Romaniei in mars spre ultima pozitie in clasament. Lanterna Rosie . Hai Burlene pregateste actele pt 18 echipe in L1 sa nu dispara mostenirea Moscovei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.