Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
UNA PARTIDA CASTIGATA DE COMISIILE FRF SI DOUA ARBUITRII MAI ALES LA ULTIMA PARTIDA A JUCAT PETRESCU SI APARATIOR SI PASATOR SI ATACANT EXECUTANT MAI TREBUIA SA FIE SA EXECUTE EL 11M SI LUA TOT FRIGIDERU .am scris cu litere mari ca sa poti citi mai bine sa vezi literele cum au fost si arbitrajele contra lui Dinamo
nu commentai tu pe aici daca aveai un busines profitabil. *** bai *** woody. inca din 2013.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu sper sa se desfiinteze vitan barzesti la sfarsitul sezonului,dar nu inainte sa ii mai umilim inca o data pe teren aka sa ii batem la cel putin 2 goluri diferenta. anul asta i-am batut de 3 ori in vreo 4 luni
S au spuna cineva nimicuri talpanist care sa da tapidist ca nu il mai bag in seama doar nu sm copilarit amindoi in zona zero sa comandati radeberger la resraurantul berlin de linga constantin tanase
Sper sa castige Sepsi dintr-un gol controversat...ar fi distractia mai mare
ce noroc pe voi blatistilor ca efectiv locul 6 nu vrea sa se distanteze de voi la mai mult de 6 puncte. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Na si la asta, se lauda cu pensia lui maica-sa :))) Da bunelu, bunelu nu are si el ceva fond de investitii? Lasa ca pune Citu varga pe voi...
*** si vorbesti de mine? i-am aratat "fluturasul" lui sadiku si cand a vazut ca iau 2 mii de euro pe luna o saptamana a disparut de pe gsp. tu ***. ti-am spus. deci eu nu am facut niciun pariu in meciul de anul trecut ,tu spui ca asa este ca nu s-a facut nicin pariu dar continui sa bati campii. ai aflat ca vitanul tau barzesti se desafiinetaza bai *** woody. si acum plangi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa, și!? Numai ce ai aflat și voiai sa nu murim prosti, sau cum!? :-)))) Încă odată: ***! :-))) Nu le mai încurca! :-))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bricheta, sper ca nu o sa ne dezamagesti etapa asta. Arbitrul tau trebuie sa dea 3 galbene in primele 20 de minute la 3 dintre fundasii lui Dinamo si apoi la o tinere reciproca sa se dea penalty si eliminare la Dinamo. Eventual inca vreo 2 rosii pentru proteste. Stii tema de indeplinit: CSU, CFR, FCSB,Sibiu, Sepsi si Botosani in play off.Va pierdeti painea daca arbitrati corect pe Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.