Comentarii (117)

reteleanu  •  11 Aprilie 2019, 22:54

citind unele comentarii, imi dau seama (bine, vorba vine, am realizat demult) ca romanii n-au nevoie de dusmani. de asta nici nu avem case (civile, nu biserici, desi si alea...) mai vechi de 1700. distrugem orice traditie, orice istorie, am distrus venus, ripensia si unirea tricolor, sportul studentesc si progresul, distrugem acum steaua si dinamo...rapid e vai de capul ei, la fel si "u" cluj (cel mai valoros brand fotbalistic romanesc), uta, fc arges, poli timisoara, brasovul... clinceni, urziceni, shepshi (ca sa respect pronuntia corecta politic), snagov, chiajna si mioveni, asta e divizia A. scuze, "liga intai".

steauacampioana1  •  11 Aprilie 2019, 22:24
Postat de iosif_vs pe 11 Aprilie 2019, 22:24

Practic, situatia lui Minamo e clara. Negoita nu detine nimic, in afara de Marbella si Adeplast. Decizia oricarei instante va fi usor de luat. Palmaresul lui Minamo e la Nicu Badea, echipa lui Negoita e in Vitan Barzesti, langa Delta Vacaresti, RIN Hotel si targul auto second hand.

eu asta spun de 6 ani. numai sa ajunga cat mai repede in instanta dosarul si toata lumea o sa fie fericita.

iosif_vs  •  11 Aprilie 2019, 22:24
Postat de steauacampioana1 pe 11 Aprilie 2019, 22:20

crede-ma,numai sa ajunga in instanta dosarul lui stoica ala de la mai si deja puteti spune ca v-ati desfiintat oficial. aia este cel mai important. ca bate duminica cfr sau nu pe Steaua este important doar pentru faptul ca s-a desfiintat dinamo999p. de ce ar mai existat dinamo cand nici pe dinamovisti nu ii intereseaza dinamo ci ii intereseaza doar Steaua. la ce datorii sunt la cfr aia intra direct in faliment la vara,si nu este o exagerare. eu acum ti-as da scris ca de cat sa termine cfr pe locul 2 dar sa intre in grupe,mai bine termina pe locul 1 si nu intra in grupe,pentru ca aia inseamna direct desfiintare pentru cfr. fara grupe sunt pa si la revedere.

Practic, situatia lui Minamo e clara. Negoita nu detine nimic, in afara de Marbella si Adeplast. Decizia oricarei instante va fi usor de luat. Palmaresul lui Minamo e la Nicu Badea, echipa lui Negoita e in Vitan Barzesti, langa Delta Vacaresti, RIN Hotel si targul auto second hand.

steauacampioana1  •  11 Aprilie 2019, 22:20
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

crede-ma,numai sa ajunga in instanta dosarul lui stoica ala de la mai si deja puteti spune ca v-ati desfiintat oficial. aia este cel mai important. ca bate duminica cfr sau nu pe Steaua este important doar pentru faptul ca s-a desfiintat dinamo999p. de ce ar mai existat dinamo cand nici pe dinamovisti nu ii intereseaza dinamo ci ii intereseaza doar Steaua. la ce datorii sunt la cfr aia intra direct in faliment la vara,si nu este o exagerare. eu acum ti-as da scris ca de cat sa termine cfr pe locul 2 dar sa intre in grupe,mai bine termina pe locul 1 si nu intra in grupe,pentru ca aia inseamna direct desfiintare pentru cfr. fara grupe sunt pa si la revedere.

steauacampioana1  •  11 Aprilie 2019, 22:18
Postat de Danut Ognean pe 11 Aprilie 2019, 21:37

dinamo e in liga intai steaua e in liga a patra gigelule

pai eu vad ca Steaua are palmaresul si de aia a fost cap de serie anul trecut in playofful e.l.,ca daca nu avea palamresul nu era si acolo se joaca pe bani grei,deci nu se joaca nimeni:)) in schimb,vad ca vitan barzesti a lui negoitza nu a avut niciodata palamresul lui dinamo.

steauacampioana1  •  11 Aprilie 2019, 22:16
Postat de Danut Ognean pe 11 Aprilie 2019, 20:59

eu stiu ca steaua joaca in liga a patra asa ca gura mica gigelule!fortza cfr

pai din ce vad vitan barzesti a lui negoitza joaca in liga 1. Steaua joaca in europa an de an.

alexandru_popescu  •  11 Aprilie 2019, 22:14

Prostalai rinisti, cata frunza, cata iarba.

fc_vitan_barzesti  •  11 Aprilie 2019, 22:13
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Deocamdata, pe voi v-a dat afara Ciprian Stoica si v-a trimis la Vitan Barzesti.

iosif_vs  •  11 Aprilie 2019, 22:12
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Tiberiu IQ 33, un prostalau sadea.

reteleanu  •  11 Aprilie 2019, 21:47
Postat de alskar pe 11 Aprilie 2019, 21:02

„Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?” Reținem o constantă.

pista va inconjura stadionul; poti organiza 2 competitii odata: fotbal in stadion, atletism afara. iar spectatorii or sa fie si ei multumiti, intorc capul cand colo, cand dincolo. toata lumea o sa fie multumita.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 12