Comentarii (117)

Danut Ognean  •  11 Aprilie 2019, 21:37
Postat de fc_vitan_barzesti pe 11 Aprilie 2019, 21:12

Ești bârzist, Ognene? Că dinamo e în liga a 4-a, nu în liga 1.

dinamo e in liga intai steaua e in liga a patra gigelule

rocky2  •  11 Aprilie 2019, 21:26
Postat de alskar pe 11 Aprilie 2019, 21:02

„Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?” Reținem o constantă.

Constanta e ca suntem in plin an electoral, asa ca vom auzi multe grozavii de acum incolo!

rocky2  •  11 Aprilie 2019, 21:22
Postat de alskar pe 11 Aprilie 2019, 21:02

„Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?” Reținem o constantă.

:))) ca bancul ala cu Alimentara: -e adevarat ca aici nu aveti carne? - aici nu avem pui, carne nu are vizavi!;)

fc_vitan_barzesti  •  11 Aprilie 2019, 21:12
Postat de Danut Ognean pe 11 Aprilie 2019, 20:59

eu stiu ca steaua joaca in liga a patra asa ca gura mica gigelule!fortza cfr

Ești bârzist, Ognene? Că dinamo e în liga a 4-a, nu în liga 1.

alskar  •  11 Aprilie 2019, 21:02
Postat de rocky2 pe 11 Aprilie 2019, 20:51

Pai nu se stie nici daca se va face, daramite daca ar avea sau nu pista de aiureala aia de atletism!

„Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?” Reținem o constantă.

Danut Ognean  •  11 Aprilie 2019, 20:59
Postat de steauacampioana1 pe 11 Aprilie 2019, 20:08

iar fc barzesti a lui negoitza ce mai face? campioana in playout? ha ha ha. ce v-am spus ca nu aveti voi palmaresul.

eu stiu ca steaua joaca in liga a patra asa ca gura mica gigelule!fortza cfr

rocky2  •  11 Aprilie 2019, 20:51
Postat de fcsbist.de.mic pe 11 Aprilie 2019, 20:27

S-au mai inteles de vreo 10 ori pana acum. Dar nu ne-au lamurit cum nu se face noul stadion. Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?

Pai nu se stie nici daca se va face, daramite daca ar avea sau nu pista de aiureala aia de atletism!

alskar  •  11 Aprilie 2019, 20:47

*va cădea

ionnis  •  11 Aprilie 2019, 20:42

minte si asta grupa mare

alskar  •  11 Aprilie 2019, 20:31
Postat de fcsbist.de.mic pe 11 Aprilie 2019, 20:27

S-au mai inteles de vreo 10 ori pana acum. Dar nu ne-au lamurit cum nu se face noul stadion. Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?

când va cade prima cărămidă și nu-și va mai da ISU avizul, va rămâne doar pista :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 12