Comentarii (117)

fcsbist.de.mic  •  11 Aprilie 2019, 20:29
Postat de alskar pe 11 Aprilie 2019, 20:23

ar fi stricat în Baicului niște terenuri pt ăia mici în locul mega mall-ului, nu?

Trebuie malluri cu cat mai multe fast-fooduri. Cum adica complex sportiv sa alerge copiii? Pai si companiile de medicamente ce sa faca? Sa dea faliment?

demolarii  •  11 Aprilie 2019, 20:28

E cu semn de întrebare cum poate dura o insolvență 8-9 ani? Ce durata a fost acceptata la intrarea în insolvență? Cum se respecta principiile Codului Civil in acest caz? Apoi, daca e asociere , cum se numește când obligi un asociat să iasă în pierdere, deși el a manifestat dorința de a ieșii din Asociație? Cred că juristul lui Dinamo ar trebuii sa ia că și exemplu modul în care Fcsb a rupt asociația cu AFC Steaua, care i-ar rezolva și problemele privind palmaresul și numele...in plus, daca clubul de fotbal a devenit entitate privata în 1992, de ce a mai trebuit scos de sub tutela departamentală în 1998 și 2003? Pe fi avut comuniștii multe păcate, dar cei din 1990 încoace i-au depășit deja .....

fcsbist.de.mic  •  11 Aprilie 2019, 20:27
Postat de Legionarul Rapid pe 11 Aprilie 2019, 20:13

Ce prosteala , deci nu puteau face un stadion nou ca nu avea Badea loja in noul stadion pentru ca nu se stia unde va fi construit , la Bucuresti sau la Moscova orasul mamă !

S-au mai inteles de vreo 10 ori pana acum. Dar nu ne-au lamurit cum nu se face noul stadion. Nu se face cu pista sau nu se face fara pista?

alskar  •  11 Aprilie 2019, 20:23

ar fi stricat în Baicului niște terenuri pt ăia mici în locul mega mall-ului, nu?

alskar  •  11 Aprilie 2019, 20:21
Postat de demolarii pe 11 Aprilie 2019, 20:18

E an electoral. Iar când e vorba de N Badea, e bine sa analizezi și să verifici orice de 10-15 ori. O alta ciudatenie, devenită obicei după 1990, e sa faci miracole pe PROPRIETATEA ALTUIA. De ce nu face domnul primar un stadion al sectorului 2? Sau un complex sportiv, că să aibă unde bate și copiii mingea, că degeaba îl trimiți afara printre benzinării și Mall-uri?

păi cum, Complexul Cultural Sportiv Studenţesc Tei nu ți se pare „de ultimă generație”?

demolarii  •  11 Aprilie 2019, 20:18

E an electoral. Iar când e vorba de N Badea, e bine sa analizezi și să verifici orice de 10-15 ori. O alta ciudatenie, devenită obicei după 1990, e sa faci miracole pe PROPRIETATEA ALTUIA. De ce nu face domnul primar un stadion al sectorului 2? Sau un complex sportiv, că să aibă unde bate și copiii mingea, că degeaba îl trimiți afara printre benzinării și Mall-uri?

alexbibirica1  •  11 Aprilie 2019, 20:17

iz electoral... romanasul se vinde ieftin !

Legionarul Rapid  •  11 Aprilie 2019, 20:13

Ce prosteala , deci nu puteau face un stadion nou ca nu avea Badea loja in noul stadion pentru ca nu se stia unde va fi construit , la Bucuresti sau la Moscova orasul mamă !

lapusneanul  •  11 Aprilie 2019, 20:13
Postat de lapusneanul pe 11 Aprilie 2019, 20:12

prostea, bag.o pe aia ....daca joaca simona cu andreescu tii cu amandoua...hahaha... adica vrei sa se termine egal...hahaha

pentru prostovanul ticbis..

alskar  •  11 Aprilie 2019, 20:12
Postat de dinamovist_94 pe 11 Aprilie 2019, 20:06

Nu e deloc curat.

în fine. Nici nu mă miră. Și nu pt că-i al vostru ci pt că-i în România. Tocmai am citit o știre ce m-a dezgustat total și cred, uneori, că ne merităm soarta. Niște mulți copii(1.200) au plantat anul trecut niște foarte mulți copaci( :)) vreo 20 și ceva de mii) în Popești Leordeni. De curând, cineva a băgat buldozerul în vreo 700 de copăcei și evident c-au început să se reformeze niște munți de gunoaie.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 12