Alte știri din fotbal
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
0
„Băi Gică, dacă nu o iei acum, atunci când?!” » Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi: „E momentul”
0
Florin Răducioiu: „Îi doresc mult succes ca selecționer, dar va avea mult de muncă! Poate fi numit și «salvatorul»”
1
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
0
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
Aşa ipocriti ca personajele astea de la Mures nu vezi inâlnesti des. Vede o tara intreaga bocancul lui Stăncioiu pe glezna lui Hora dar nici Mutu, nici Stancioiu nu o considera lovitura de pedeapsa. Mai mult, nici antrenorul Grigoras nu recunoaste evidentul, punand in cumpana onestitatea de care era "banuit".
Am fost arbitru de fotbal in tinerețe . De la 18 la 22 ani ... Stiu ce aroganți si figurați sunt fotbaliștii , sa lase gura Stancioiu ca e penibil . Plus ca tot timpul am fost de acord cu aceste faulturi . Indiferent daca portarul atinge mingea primul . Sunt atâtea cazuri de au stat pe dreapta mult timp dupa o lovitura dura de genul . El s-a dus direct pe picioarele lui Hora . Daca am Mingea la picior pot sa il calc pe adversar sau sa ii dau cu cotul in gura??
Anul trecut nu comenta nimeni arbitrajul la Mures, vantul venea din spate, cand il faultai grosolan pe Tanase in careu si bagati in spital 3 jucatori de la Steaua, era arbitraj corect, au fost destui specialisti care au zis ca stelistii au simulat, acum e randul altora sa fie multumiti de arbitraj si sa nu comenteze. Sumi-pariloto apreciaza foarte mult brigazile!
desi nu ma bucur ca a castigat pandurii cu un penalty cat de cat la limita,asa merita astia care au furat de au rupt anu trecut
pai daca asta sunteti =))) majoritatea ungurilor din miuresh asta, nimic
Cum sa nu fii arogant cu un asemenea "inteligent" precum Stancioiu ?Cat de tympit sa fii sa-l intrebi pe "central" daca a decis penalty-ul el sau tusierul ?
Cine este acest Stancioiu sa spuna arbitrilor ce sunt si ce fac? Si mai presus sa ii faca Nesimtiti? Nu spun ca nu sunt, dar tu ca profesionist nu ai voie sa zici asa ceva. Dar nu avem ce face traim in tara tituror posibilitatilor (pentru cei care au bani). Parerea mea este ca daca stancioiu avea cap si nu intra la intimidare, nu se dadea penalty. Eu zic ca trebuia si eliminat pentru ca a intrat direct pe glezna adversarului.
Probleme grave pentru Hora este tilul unui articol.Glezna umflata ,etc.Pai atunci de ce a mai intrat in repriza a doua?
voi nu ati vazut ca Hora o intrat normal pe teren ,dupa care si-a amintit ca trebuia sa fie accidentat in urma fautului ,va asigur ca etapa urmatoare va juca . Beizadeaua de general merge in continuare pe mana arbitrilor ,nui bai am vazut si pe altii care sau imbolnavit "de coloana" cand nimeni nu mai astepta .Felicitari "diplomatilor " de la Digi pt. comentariile facute . Domnilor nici Domozina sa Chitulescu pe vremuri cand juca Craiova sau Dinamo ,nu erau asa de diplomati ca voi.
Dumnezeu nu doarme!!! O sa se mai intoarca inca roata ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.