Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
1
Știri din fotbal internațional
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
1
Anunțat în Superliga, Luis Phelipe a semnat cu noua echipă și a fost prezentat
0
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
Eu n-as vorbi, cand vezi ca jucatorii echipei mele sunt platiti in natura,cu must,gogosari,bere si mititei.
Chiar daca avem parte de un atac virulent impotriva Stelei,MM prin atitudinea din ultima vreme nu ajuta Steaua!Steaua trebuie sa raspunda calm, doar cu argumente fara atac la persoana.Sa explice suporterilor,cum,si de ce ce unele foste Glorii steliste ataca Steaua.Sa explice ca foarte multi doresc sa-l scoata din ecuatie pe Jiji Becali din afacerea Steaua.
Pai nu va mai prezentati si scapati de CHIN . Si asa in liga sunteti ciuca batailor !!!
pai Dinamo si fara sa participe a "adunat" doar cu un punct mai putin decat stoaia pe parcursul unui sezon de CL :))))))))))))))))))))))
Ma nene.......orbul tot orb,prostul tot prost,,,
Jucătorii Stelei vor da MINIM de efort cu Andora si ESTONIA. Celelalte federații au RESPECT pt echipele de club.Jucatorii STELEI SA AIBĂ BULAN SI SA REFUZE CONVOCAREA.DE CE POATE DOAR PITURCA SA NU.L CONVOACE PE SAPUNARU ,MUTU SAU TAMAS..IA SA MAI REFUZAM SI NOI CLOACA ASTA DE LA FRF
Saraaaaacii ce chinuiti sunt. N-au jucat 2 meciuri in liga 1, in ultimele meciuri au jucat numai cu nou-promovate. Cand au avut cv probleme in unele meciuri, adversara a ramas in 10 ( ma refer in liga 1 ) . Iar altii, au jucat iar dupa 2 zile, nu 4. Au timp destul ca sa se recupereze, avand in vedere ca a avut numai meciuri lejere in ultimul timp, in camp si cupa.
Crezi ca alde superiorii membri si asa zisei federatii nu stiu asta? O stiu al naibii de bine dar daca nu le iese si lor ceva ii doare in stanga. cand nu le ies bani iau decizii care mai de care mai tampite. Slehata de golani de proasta factura. Ce spui tu este normal pentru oamenii normali. Ma indoiesc ca vei gasi asa ceva la frf. Nationala teoretic reprezinta Romania si este treaba frf. Nu prea merge cu stranieri in rest ai dreptate. Doar ca frf e o asociatie a ... cluburilor de fotbal din ro. Deci e a lor nu a noastra. Daca federatia e o asociatie de ce are dreptul sa formeze Nationala? Te pomenesti ca de fapt Nationala e a lor si nu a Romaniei. Asa s-ar explica multe.
mda. sa'l vedem pe gicutza cum e ca sef la frf. daca o fi tot ca in afacerile pierdute, de le face.. dar, macar sa mai taie din blaturi...
poate ca au dreptate, dar mi'aduc aminte cand s'a plans astra, sau pandurii, in liga ioropa, ca joaca la trei zile, memelu sau rehehehegay au iesit strigand: si noi jucam asa si nu ne plangem. sa se retraga pe ruta 25. daca nu mai pot. dar, de banii de la uefa, e buuuuni ! n'a dat cateva mil pe un atacant ca lumea, dupa ce s'a laudat c'a luat 30 mil in sezonul trecut, din tv, uefa si vanzari. vor numai mocca. n'au dat un mil pe bokila ca n'a vrut muschiul lui behehe ! petrolul l'ar fi dat la banii aia. anamanele face jocurile acolo. ea face piatza !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.