Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Si sarac si cu pretentii!
Ce sa-ti mai spun ..*monser* ? cand vad cate unul tanar ,model cu parul prins in cordeluta ,cu tatuaje pe maini ,picioare ,cercei in urechi ,nas ,gat etc stau si ma gandesc ..unde-ti e mintea ma nenorocitule?
Exista o replica celebra in " Five a clock " de Caragiale care i se potriveste lui Antal cum i se potrivea si locotenentului Lefterescu :....."unde te duci ?, Cum unde la.. ..Steaua ( n.r !) !, ...Fugi neno.rocitule...!!!! ..."
Normal ca ezita. Are de ales intre 10 000 de euro lunar la Steaua(care nu e interesata de el) si... 2 sandwichuri, si alea uscate de acum 3 ani :)
Steaua nu il tine in loc! pretentiile lui exagerate , dintotdeauna, il tin in loc! ce mare scula de fotbalist e si Antal asta? parca era prieten cu paharul, acum mai e?
daca am ajuns sa ne bucuram la jucatori ca antal, inseamna ca nu mai exista fotbalist adevarat in romania
Antal va fi o teapa precum Printul sau Costea. Mai bine ia un atacant de 20 de ani cum zicea Vasile Miriuţă,, cu foamea in gat'' nu o vedeta de Romania care munceste cand are chef.
Cum adica il tine Steaua pe loc? I-a zis Steaua lui Antal sa nu mearga la alt club? Daca vrea neaparat la Steaua atunci vorba lui Adi Popa poate veni si ,,pe jos'' adica fara pretentii financiare de vedeta.
4 luni restante salariale la echipa stelara. care pana acum ascundea rahatul sub pres. bani nu sunt ca puscariabilii nu cumpara decat daca vand ceva(ramane si asta de vazut) deci din banii de UCL sa ales praful si la steaua
Mare scula pe bascula ce o fi si Antal asta. Steaua are atacanti mai buni la ora actuala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.