Comentarii (301)
nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:35

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:34
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:33

Pai m-ai pacalit!! De fapt inca nu sunt 100% sigur daca esti prost sau faci pe prostu.

Culca-te ca esti obosit.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:34
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:33

Pai m-ai pacalit!! De fapt inca nu sunt 100% sigur daca esti prost sau faci pe prostu.

dar esti 100% sigur ,bataia de joc a gsp-ului. ha ha ha. incredibil cum de ai atata umilinta in adn,incat sa mai ai tupeul sa scrii pe gsp.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:33
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 01:32

***

Dar e si fudul, nu se lasa invatat. Prostul care nu-i fudul, ala nu e prost destul.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:33
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:30

Mai inainte ziceai ca-s prost si ca nu fac pe prostul. Acum zici ca am facut pe prostul. Nu ai nici o logica, observi?

Pai m-ai pacalit!! De fapt inca nu sunt 100% sigur daca esti prost sau faci pe prostu.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:32
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:30

Mai inainte ziceai ca-s prost si ca nu fac pe prostul. Acum zici ca am facut pe prostul. Nu ai nici o logica, observi?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:30
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:28

Haha odata ce ai facut pe prostu' nu te mai poti da destept! Poate maine.

Mai inainte ziceai ca-s prost si ca nu fac pe prostul. Acum zici ca am facut pe prostul. Nu ai nici o logica, observi?

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:30
Postat de tzusti_reloaded pe 20 Noiembrie 2016, 01:25

DE? M.S.SI P.? TI CASHI PI TINI DI SHE POATE SA DEBITEZE ASTA..AM AVUT DREPTATE? E LOVIT IN TARTAGUTZA? :) AZI L AM VAZUT CUM SPUNEA CA A FOST LA UN RAPID STEAUA.. PTIU PTIU..

Ce-ai, mă? Contează cu cine crezi că discuți, metre. :))

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Noiembrie 2016, 01:28
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:18

Nu mai zic aia ca Ronaldo nu ar avea loc in primul lor 11?

:)))))00 AVEAU CURAJ..NU II MAI BATUSEM DE CEVA ANI PE CALDERON..ACUM TREC PE OLIMPIC..

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:28
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:26

Da dar daca nu dai o postare pe facebook cu chestia asta, n-ai facut nimic.

Haha odata ce ai facut pe prostu' nu te mai poti da destept! Poate maine.

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • •••
  • 31
Comentează