Comentarii (301)
samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:27
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 01:20

La una din neveste pe care am dus-o la servici o astepta seful la poarta ! M-am uitat el si ii straluceau ochii de parca nu mai vazuse femeie in viata lui . De atunci o imbracam personal in scafandru . Pa.

https://www.youtube.com/watch?v=wK-j2XVl_mc , metre! :))

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:26
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:20

Ah ok. Deci esti prost nu faci pe prostul.

Da dar daca nu dai o postare pe facebook cu chestia asta, n-ai facut nimic.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Noiembrie 2016, 01:25
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:22

Să fii iubit!

DE? M.S.SI P.? TI CASHI PI TINI DI SHE POATE SA DEBITEZE ASTA..AM AVUT DREPTATE? E LOVIT IN TARTAGUTZA? :) AZI L AM VAZUT CUM SPUNEA CA A FOST LA UN RAPID STEAUA.. PTIU PTIU..

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Noiembrie 2016, 01:22
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:58

Cel mai mult m-au umilit nevestele care veneau cu echimoze peste tot desi eu nu mai ma culcasem cu ele de luni de zile !. Toate spuneau acelasi lucru ca se loveau de scaune incontinuu !!

:)))))))))0 BAH DA NE N PAPUCII NOSTRI..NU SI POATI ASA CEVA.. SA LUMILEASCA PI MAGAR? UNBELIEVABLE

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:22
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 01:20

La una din neveste pe care am dus-o la servici o astepta seful la poarta ! M-am uitat el si ii straluceau ochii de parca nu mai vazuse femeie in viata lui . De atunci o imbracam personal in scafandru . Pa.

Să fii iubit!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 01:20
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:04

De la antrenamente, mă. Că n-o regula nimeni cu strigături pe tipesă! Cum să fugi de soartă, metre?

La una din neveste pe care am dus-o la servici o astepta seful la poarta ! M-am uitat el si ii straluceau ochii de parca nu mai vazuse femeie in viata lui . De atunci o imbracam personal in scafandru . Pa.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:20
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:13

Ba dadardaca, tie iti place cum suna " da o postare"? Ai dreptate: toti sunt prosti, numai tu esti destept. Da dar daca e tocmai invers???

Ah ok. Deci esti prost nu faci pe prostul.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:18
Postat de tzusti_reloaded pe 20 Noiembrie 2016, 01:16

HALA MADRIIIID..ULTIMUL MECI..PE CALDERON..LE AM STINS DEFINITIV NOCTURNA 0 3 :))))))0

Nu mai zic aia ca Ronaldo nu ar avea loc in primul lor 11?

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:17
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:08

Singurul lucru de care mi-e rusine e ca imi bat joc de tine si nu de unul mai rasarit. Ma simt putin rusinat tinand cont de ***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:16
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 01:13

metre, ma bag si eu pe pisoarul acesta, tu taie bilete la toti doritorii, dupa aceea donam banii lui talpan pt taxa de timbru!

E traseu, metre: traseul *** Are curbe, dar n-are întorsuri multe, metre!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 31
Comentează