Comentarii (301)
bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:16
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:08

Corectează-l pe „ logicu ”, că sparge norma, dealtfel! :)) A, *** pe fecesebe, nu că ar fi big deal! :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  20 Noiembrie 2016, 01:16

HALA MADRIIIID..ULTIMUL MECI..PE CALDERON..LE AM STINS DEFINITIV NOCTURNA 0 3 :))))))0

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 01:13
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 01:09

Nu imi dau seama daca esti prost sau faci pe prostul. O sa banuiesc ca e prima varianta doar esti fcsb ist.

Ba dadardaca, tie iti place cum suna " da o postare"? Ai dreptate: toti sunt prosti, numai tu esti destept. Da dar daca e tocmai invers???

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 01:13
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 01:08

Corectează-l pe „ logicu ”, că sparge norma, dealtfel! :)) A, *** pe fecesebe, nu că ar fi big deal! :))

metre, ma bag si eu pe pisoarul acesta, tu taie bilete la toti doritorii, dupa aceea donam banii lui talpan pt taxa de timbru!

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 01:10
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 01:05

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:08
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:02

Cum adica " da o postare" ? Bai baiete, tu esti intreg la cap? :)))

Corectează-l pe „ logicu ”, că sparge norma, dealtfel! :)) A, *** pe fecesebe, nu că ar fi big deal! :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:09
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:02

Cum adica " da o postare" ? Bai baiete, tu esti intreg la cap? :)))

Nu imi dau seama daca esti prost sau faci pe prostul. O sa banuiesc ca e prima varianta doar esti fcsb ist.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 01:08

Singurul lucru de care mi-e rusine e ca imi bat joc de tine si nu de unul mai rasarit. Ma simt putin rusinat tinand cont de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 01:05
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 01:02

Cum adica " da o postare" ? Bai baiete, tu esti intreg la cap? :)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 01:04
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:58

Cel mai mult m-au umilit nevestele care veneau cu echimoze peste tot desi eu nu mai ma culcasem cu ele de luni de zile !. Toate spuneau acelasi lucru ca se loveau de scaune incontinuu !!

De la antrenamente, mă. Că n-o regula nimeni cu strigături pe tipesă! Cum să fugi de soartă, metre?

  • 1
  • •••
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • •••
  • 31
Comentează