Comentarii (301)
randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:50
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 00:46

Da dar daca era Trump in Romania probabil sugera ca toti Fcsb istii sa fie castrati ca sa nu aiba urmasi.

daca era trump in Romania dinamop aka rusinea romaniei nici nu mai exista. era desfiintata de mult pentru cat ne-a facut de rusine. bah ***ntelege ca voi dupa decizia aberanta din decembrie 2014,pur si simplu v-ati dat foc la toate materialele promotionale in care apare fcdb. cum sa fi asa de idiot? wtf?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 00:50
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 00:48

Nickul tău este prost de când s-a născut, metre. :))

Metre, bune glumele tale. Le gandesti sau iti vin instantaneu?

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:49
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 00:45

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:48
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 00:43

Cauti anturaj? Eu nu am prieteni ***.

Nickul tău este prost de când s-a născut, metre. :))

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 00:47
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 00:46

Da dar daca era Trump in Romania probabil sugera ca toti Fcsb istii sa fie castrati ca sa nu aiba urmasi.

Da dar daca :)))))))))))

bigdeal
bigdeal  •  20 Noiembrie 2016, 00:47
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 00:44

:)) „ i ” ?

:))) corect!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:47
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 00:42

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:46

Da dar daca era Trump in Romania probabil sugera ca toti Fcsb istii sa fie castrati ca sa nu aiba urmasi.

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:45
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 00:40

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:44
Postat de bigdeal pe 20 Noiembrie 2016, 00:39

Prin "ciur" fara "i" :))

:)) „ i ” ?

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 31
Comentează