Comentarii (301)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:37

Hai ba mai lasa-ma cu sabloanele astea cu ? Ne-am indrgostit din liceu. Uite ca a venit capitalismul peste noi intre timp si nu ne-a stat capul decit la dolari . Eu am prins timpurile cind cu un sapun FA si ciorapi de dama din USA aveai romancele la picioare . Daca aveai curajul sa intrii in tara lui ceausescu si cu dildo de marime impresionanta ala erai ! Important era sa te lase vamesa daca nu vroia sa il probeze singura !

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:33
Postat de iobag pe 20 Noiembrie 2016, 00:26

Ce i asa de mirare? E al nu stiu catelea sezon in care ciobanul vinde jumatate de echipa si oricat de valoroase ar fi transferurile sunt facute prost. Echipa e in reconstructie si e plina de improvizatii pe posturi si celelalte echipe pot profita. Restul e cancan

trebuie sa ajungem cu bine pana in 20 decembrie 2016. asta inseamna sa ramanem pe primul loc in liga 1. sa eliminam mioveniul din cupa. si sa nu pierdem mai mult de 2 meciuri in grupele e.l. Steaua este singura echipa de pe terra,care dupa atatea calificari in grupele e.l.,nu a pierdut niciodata mai mult de 2 meciuri. si trebuie sa ramana asa si sezonul asta. ar fi ideal sa pierdem doar un meci din 6,cel care deja l-am pierdut cu osmalipsor. si cred ca o reusim. nu pierdem returul cu turcii si nici cu spaniolii.

qwerty007
qwerty007  •  20 Noiembrie 2016, 00:33

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bogdany8
bogdany8  •  20 Noiembrie 2016, 00:33
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 00:28

prea destept nu esti. singura echipa care profita cu adevarat daca se retrage targu mures,este Steaua. pai am avea cu 2 puncte mai mult si am fi detasat pe primul loc. auzi la el,dinamo aka rusinea romaniei cu alone pe banca si in situatia asta,crezi ca mai poate repara ceva? wtf? nu uita ca negoitza nu mai detine dinamop aka rusinea romaniei,badea detine echipa si vrea sa se razbune pe voi. insolventa nu va mai salveaza,urmeaza direct falimentul.

Ai uitat lucru cel mai important, in playoff punctele se injumatatesc, asa ca degeaba te duci la 10 puncte distanta daca in playoff vei avea doar 4 fata de locu 2. Stai tu linistit, ca deja a inceput decaderea voastra, deja ati pierdut cu aia din liga 2 din romania ( mioveni) acum cateva zile, ati pierdut si cu chiajna, mai pierdusera-ti si in europa cu zurich 2 puncte asa ca declicu vostru sa apropiat teribil, iar un playoff cu CFR,DINAMO,CRAIOVA,Gaz Metan,Viitorul ar fi imposibil pt voi, avand in vedere ca i-ati avea sateliti doar pe viitorul hahahaha, restu vor ajuta craiova daca va avea sanse la titlu, oricum , echipa de pe locu 2 va fi sustinuta de celelalte daca voi va mentineti pe locu 1.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:32
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:29

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx.
samertx.  •  20 Noiembrie 2016, 00:30

Metre, si eu am testat absolut tot la pat,dar ce nu mi-a placut niciodata in mod deosebit a fost sa o fac cu alt barbat,am facut-o mai mult din curiozitate.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:29
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 00:23

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:29

Metre, ești târșit prin ciur și dârmon! :))

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:28
Postat de bogdany8 pe 20 Noiembrie 2016, 00:25

Sa vezi bai martoago ca Dinamo bate pe CFR luni, mai primim 3 p si de la tg mures ( unde am pierdut) ca se retrag aia oficial, a zis daniel stanciu azi dupa meciu de la iasi ( scor 0-0) si sa vezi cum venim la cateva puncte de fc tarcul pipera.

prea destept nu esti. singura echipa care profita cu adevarat daca se retrage targu mures,este Steaua. pai am avea cu 2 puncte mai mult si am fi detasat pe primul loc. auzi la el,dinamo aka rusinea romaniei cu alone pe banca si in situatia asta,crezi ca mai poate repara ceva? wtf? nu uita ca negoitza nu mai detine dinamop aka rusinea romaniei,badea detine echipa si vrea sa se razbune pe voi. insolventa nu va mai salveaza,urmeaza direct falimentul.

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  20 Noiembrie 2016, 00:27
Postat de bogdany8 pe 20 Noiembrie 2016, 00:25

Sa vezi bai martoago ca Dinamo bate pe CFR luni, mai primim 3 p si de la tg mures ( unde am pierdut) ca se retrag aia oficial, a zis daniel stanciu azi dupa meciu de la iasi ( scor 0-0) si sa vezi cum venim la cateva puncte de fc tarcul pipera.

Asta e povestea lui " fcsdb 1948 sa" din ultimii 10 ani : ati reușit sa ajungeți la cateva puncte de Steaua :))))) Muhahahaaaaaa :)))

  • 1
  • •••
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • •••
  • 31
Comentează