Comentarii (301)
bogdany8
bogdany8  •  20 Noiembrie 2016, 00:22
Postat de samertx. pe 20 Noiembrie 2016, 00:20

Metre,eu prefer doamnele rele,le platesc bine ***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx.
samertx.  •  20 Noiembrie 2016, 00:20
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:15

***

Metre,eu prefer doamnele rele,le platesc bine ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bogdany8
bogdany8  •  20 Noiembrie 2016, 00:19
Postat de qwerty007 pe 20 Noiembrie 2016, 00:18

Cel putin cu Trump o sa fie relatii normale cu Rusia,Al 3-lea razboi mondial se amana.

Cu trump, domnu magheru in cauza o sa fie trimis cu barcuta de carton.

bogdany8
bogdany8  •  20 Noiembrie 2016, 00:18
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:12

Le alint dar nu de acuma . In anii 80 tata folosea pudra de corp DENIM . De atunci folosesc pudra de corp . Acum am la dispozitie vreo 3,4 . Majoritatea Yardsley's . Ce imi lipsetse e frizeria de la patria acolo unde tata isi facea manichiura si pedichura in timp ce pe mina ma tundeau apoi imi spalau parul cu apa aproape fierbinte , masaj pe cap , prosopul infasurat , parfumul si cind ieseam afara parca iesisem de la Cantacuzino la virsta de doua saptamini !

Mai bine ne spui povestea aia cu baclavaua de la lido si cum o rugai tu pe bona la 2 ani sa-ti dea prajituri, la un an deja stiai si alfabetu. Iar pe Magheru la varsta adolescentei mergeai cu ciocatele negre cu varfu intors si cu geaca de piele :))

qwerty007
qwerty007  •  20 Noiembrie 2016, 00:18
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:15

***

Cel putin cu Trump o sa fie relatii normale cu Rusia,Al 3-lea razboi mondial se amana.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:15

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:13

Cred că s-au supărat și le-au bătut toba din dotare direct în front of . Semn de dezavuare. :))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:12
Postat de westfield pe 20 Noiembrie 2016, 00:03

***

Le alint dar nu de acuma . In anii 80 tata folosea pudra de corp DENIM . De atunci folosesc pudra de corp . Acum am la dispozitie vreo 3,4 . Majoritatea Yardsley's . Ce imi lipsetse e frizeria de la patria acolo unde tata isi facea manichiura si pedichura in timp ce pe mina ma tundeau apoi imi spalau parul cu apa aproape fierbinte , masaj pe cap , prosopul infasurat , parfumul si cind ieseam afara parca iesisem de la Cantacuzino la virsta de doua saptamini !

zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 00:11

si-a luat acum de black friday gel de lighean, ca de dush nu are ca el se spala la lighean si d aia si-a luat gel de lighean !!! :))))))

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:10
Postat de westfield pe 20 Noiembrie 2016, 00:06

Atunci minti...ca te vad meditand foarte des asupra vietii in general a fcsb-istilor. Ca sa ne intelegem, nu meditezi doar asupra celor cu suflet, cum pretinzi mai jos.

Gresit. Dar mai radem si noi de amarati, mai glumim . mai o caterinca mica pac - pac. Sa fie bine , sa nu fie rau.

  • 1
  • •••
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • •••
  • 31
Comentează