Comentarii (301)
zecs93
zecs93  •  20 Noiembrie 2016, 00:08
Postat de utilizator șters pe 19 Noiembrie 2016, 23:39

L-ati vazut pe prostul din racaciuni ???

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

westfield
westfield  •  20 Noiembrie 2016, 00:06
Postat de nope pe 20 Noiembrie 2016, 00:04

Chiar deloc. Teoria mea e ca fcsb-istii nu au suflet!

Atunci minti...ca te vad meditand foarte des asupra vietii in general a fcsb-istilor. Ca sa ne intelegem, nu meditezi doar asupra celor cu suflet, cum pretinzi mai jos.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:03
Postat de bvd_magheru pe 19 Noiembrie 2016, 23:57

Ba eu inteleg ca Arpad a vrut sa construiasca un stadion modern pentru vremurile alea grele si a contribuit si la televiziunea digi si in plus ne-a invatat ce inseamna globalizarea dar sa ma lase cu incetul ala la bila care ii turuie gura incontinuu vrute si nevrute la televiziunea lui look tv ! Sabin gherman .

Ăla e cuiul lui Pepelea, bă. zi-mi altul și-l mănânc. :))

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:04
Postat de westfield pe 20 Noiembrie 2016, 00:00

Si meditatul asta, pricep, te preocupa doar asupra nemuririi sufletelor fcsb-istilor, este?

Chiar deloc. Teoria mea e ca fcsb-istii nu au suflet!

westfield
westfield  •  20 Noiembrie 2016, 00:03
Postat de bvd_magheru pe 19 Noiembrie 2016, 23:58

Bine ca mi-ai adus aminte ! *** am doua pudre de corp la dispozitie !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

qwerty007
qwerty007  •  20 Noiembrie 2016, 00:01
Postat de utilizator șters pe 19 Noiembrie 2016, 23:45

Uite bai unde erau Bakunin si Randoom, iar voi ii căutați pe forum :-) Ii doare pe jucatori direct in pălărie de cei 10-20 de suporteri FCSBisti, atat unii cat si ceilalti sunt la stadion pt a face un ban in plus ... Antrenorul jiji nu a zis nimic?! Se ascunde?! Nu mai vine sa spuna lumii cum i-a făcut echipa, strategia si schimbările secundului Reghe?! :-)))

Aveti jucatori buni iar echipa joaca slab! Ciudat !

westfield
westfield  •  20 Noiembrie 2016, 00:00
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:58

Eu nu ma cert online cu nimeni. Vorba aia a americanilor certurile online sunt ca si ***. Eu meditez asupra nemuririi sufletului.

Si meditatul asta, pricep, te preocupa doar asupra nemuririi sufletelor fcsb-istilor, este?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  20 Noiembrie 2016, 00:00
Postat de qwerty007 pe 19 Noiembrie 2016, 23:57

Eu nu i-am jignit pe astia 3,ca altii au facut'o e treaba lor. La Simona ma enervez cand pierde,dar atat poate ea.

Pai e deajuns cit poate ca nimeni nu a putut atita pina la ea . Oricum va place sau nu are un joc frumos. Pacat ca o trage in jos prima serva caci altfel avea deja un GS pina acum !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Noiembrie 2016, 23:58
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:56

Magherule, esti dat cu pudra tata?

Bine ca mi-ai adus aminte ! *** am doua pudre de corp la dispozitie !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  19 Noiembrie 2016, 23:58
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:48

Prietene, mereu vad ca scrii cate ceva...tu cu cine te certi de fapt, ca nu reusesc sa te inteleg.

Eu nu ma cert online cu nimeni. Vorba aia a americanilor certurile online sunt ca si ***. Eu meditez asupra nemuririi sufletului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • •••
  • 31
Comentează