Comentarii (301)
samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:47
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:44

Inca, inca mai visez si sper :)

la ce visezi, metre?

qwerty007
qwerty007  •  19 Noiembrie 2016, 23:46
Postat de bvd_magheru pe 19 Noiembrie 2016, 23:37

Fie ca sunt sustinatori grozavi ai echipei oierului din pipera sau dinamovisti , rapidisti, cfr-isti majoritatea sunt la origine ardeleni adica simplul . Eliberatii din sclavie . Noua sute de ani au fost considerati cetateni de mina a doua . Cum s-a schimbat administratia cum si-au reluat nume romanesc . Ciolos-=Ciolosz

Taci ma ca si tu esti pe jumatate ardelean !!

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:45

Uite bai unde erau Bakunin si Randoom, iar voi ii căutați pe forum :-) Ii doare pe jucatori direct in pălărie de cei 10-20 de suporteri FCSBisti, atat unii cat si ceilalti sunt la stadion pt a face un ban in plus ... Antrenorul jiji nu a zis nimic?! Se ascunde?! Nu mai vine sa spuna lumii cum i-a făcut echipa, strategia si schimbările secundului Reghe?! :-)))

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:44
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:43

Fcsb istii stau la cutie acum , astepta o stire negativa despre Dinamo ca sa iasa iar din gaura unde se ascund sa *** putin. Urat gen *** e fcsb- istul.

Dimineață suntem ca și clonați! :))

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:44
Postat de samertx pe 19 Noiembrie 2016, 23:38

Bă, tu n-ai treabă: https://www.youtube.com/watch?v=LCCiwPEdEpg Simpatic, dealtfel!

Inca, inca mai visez si sper :)

nope
nope  •  19 Noiembrie 2016, 23:43

Fcsb istii stau la cutie acum , astepta o stire negativa despre Dinamo ca sa iasa iar din gaura unde se ascund sa *** putin. Urat gen *** e fcsb- istul.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:42
Postat de utilizator șters pe 19 Noiembrie 2016, 23:41

Ba esti nebun ..iti dai seama ca ramai singurul fcsbist ??? Si gsp -ul fara trafic

E unul ideal, așa, da! :))

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:41
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:36

Fa o verificare SI in propria curte dragule, ai sa fii surprins. Eu am zis mereu, doar frustratii si obositii au mai mult de un cont. ***.

Ba esti nebun ..iti dai seama ca ramai singurul fcsbist ??? Si gsp -ul fara trafic

eucutine
eucutine  •  19 Noiembrie 2016, 23:41
Postat de valyomanyd pe 19 Noiembrie 2016, 23:36

randoom : " jucatorii nu s-au omorat cu firea dupa ce au vazut ca terenul l-a nenorocit pe Ov. Popescu" :)))))

bine ca nu s-au omorat cu...Pandele. la ce minte are randoom, daca i-o pun la o ***, incepe aia sa pasca si asfaltul.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  19 Noiembrie 2016, 23:41
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:36

Fa o verificare SI in propria curte dragule, ai sa fii surprins. Eu am zis mereu, doar frustratii si obositii au mai mult de un cont. ***.

Dragule :))) nu exista padure fara uscaturi, insa, la unii s-a uscat toata padurea ! :))

  • 1
  • •••
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • •••
  • 31
Comentează