Comentarii (301)
utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:39

L-ati vazut pe prostul din racaciuni ???

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:38
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:36

Fa o verificare SI in propria curte dragule, ai sa fii surprins. Eu am zis mereu, doar frustratii si obositii au mai mult de un cont. ***.

Bă, tu n-ai treabă: https://www.youtube.com/watch?v=LCCiwPEdEpg Simpatic, dealtfel!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Noiembrie 2016, 23:37

Fie ca sunt sustinatori grozavi ai echipei oierului din pipera sau dinamovisti , rapidisti, cfr-isti majoritatea sunt la origine ardeleni adica simplul . Eliberatii din sclavie . Noua sute de ani au fost considerati cetateni de mina a doua . Cum s-a schimbat administratia cum si-au reluat nume romanesc . Ciolos-=Ciolosz

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:36
Postat de valyomanyd pe 19 Noiembrie 2016, 23:32

:)))) Eu cred ca fecesebistii care posteaza sunt doar vreo 5-6, in rest, sunt tot ei , dar de pe alte conturi, sa zica lumea ca sunt multi.:))..Sa-i vezi Luni cum o sa-si dea reply si like de pe un cont pe altul :)))

Fa o verificare SI in propria curte dragule, ai sa fii surprins. Eu am zis mereu, doar frustratii si obositii au mai mult de un cont. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  19 Noiembrie 2016, 23:36
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:26

Randoom / larisa care e aceeasi persoana o sa se uite la reluarea meciului sa vada daca nu bate fcsb la reluare. Minte de fcsb ist !

randoom : " jucatorii nu s-au omorat cu firea dupa ce au vazut ca terenul l-a nenorocit pe Ov. Popescu" :)))))

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:34

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:33
Postat de valyomanyd pe 19 Noiembrie 2016, 23:32

:)))) Eu cred ca fecesebistii care posteaza sunt doar vreo 5-6, in rest, sunt tot ei , dar de pe alte conturi, sa zica lumea ca sunt multi.:))..Sa-i vezi Luni cum o sa-si dea reply si like de pe un cont pe altul :)))

Si eu cred la fel ..

valyomanyd
valyomanyd  •  19 Noiembrie 2016, 23:32
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:26

Randoom / larisa care e aceeasi persoana o sa se uite la reluarea meciului sa vada daca nu bate fcsb la reluare. Minte de fcsb ist !

:)))) Eu cred ca fecesebistii care posteaza sunt doar vreo 5-6, in rest, sunt tot ei , dar de pe alte conturi, sa zica lumea ca sunt multi.:))..Sa-i vezi Luni cum o sa-si dea reply si like de pe un cont pe altul :)))

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:31
Postat de arsenie_b pe 19 Noiembrie 2016, 23:10

Corect, in iarna se poate rezolva totul, dar ma deranjeaza ca reghe tot face pe prostul, ca si cum el n-ar vedea ca echipa e jalnica de vreo 2 luni! In Europa nimic, in campionat nimic.. nu vezi o pasa, un sut, o idee de joc, NIMIC! Nu e doar vina lui Tosca sau a lui Bourceanu, tot colectivul de acolo e de vina! Oamenii astia ce fac toata ziua? Se antreneaza? Eu nu cred ca se antreneaza, cred ca beau de sting si nici n-au valoarea sau rezistenta lui Tamas ca sa nu se simta cand intra pe teren. Ma uit la Boldrin ala, curge transpiratia pe el din minutul 5, abia isi trage rasuflarea..

Devotat cauzei? Respect! :))

nope
nope  •  19 Noiembrie 2016, 23:31

Acum imi dau seama de intelepciunea lui *** , omul stie ca o sa dea Dinamo cu fcsb de pamant . Are dreptate ca suntem favoriti. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Comentează