Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Misiunea finală la World Cup: am încercat cea mai respingătoare „delicatesă” văzută vreodată!
0
Imediat după terminarea grupelor, supercomputerul a calculat: ce echipă va câștiga Campionatul Mondial
0
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Croația - Portugalia, în 16-imile de la Mondial, se joacă fix la un an distanță de la moartea lui Diogo Jota
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
ha ha ha
Mi-e sila de ce am vazut in seara asta.. parca ar antrena *** stoichita, nu reghe cel cu mari pretentii..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
STEAUA...ce e Steaua azi? Si cand te gandesti, ceva ani in urma, erau dinamovisti ce cantau, pana si ei, "Steaua e numai una". Totul si totul e numai din vina unui cioban ***, rasist, atotstiutor, narcisist etc etc etc ce nu vrea sa inteleaga ca trebuie sa lase echipa in mainile unor profesionisti. Nu poate un nesimtit ce bate lumea prin tribune, ori un manelist cu apucaturi de santier sa conduca Steaua. Cand spui Steaua, spui sufletul a multor oameni, asa de multi, incat i-ai putea compara ca si nr cu nr de locuitori ai Bucurestiului. Si stelisti is si prostii si desteptii si albii si negrii etc etc dar sa ii injosesti in halul asta cu asemenea *** pe banca...Ciobanule, vei ramane doar cu lingaii. Am 32 de ani si is stelist de la 5 ani...dar toata manelareala asta, prostia, lipsa de respect pt suporter, clanurile de jmekeri, gratare cu "posesori" ***, umilintele din Europa...e prea mult. Memeaca, Reghemanea, Ciobane, castigati teren pe zi ce trece..ramaneti din ce in ce mai putini.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E ziua comentariilor dezradacinatilor stramutati care se considera nationalisti extremisti super romani super patioti care manica supa la plic in vest ! Succes la nimic !
La Steaua sunt 6 fotbalisti in tot lotul: Nita, Tamas, Pintilii, Adi Popa, plus cei doi tineri care arata ca au calitate, Ov Popescu si Man. Restul dupa parerea mea pot juca "lejer" la orice echipa de play out sau din liga a 2-a. Acolo le este locul
vai ce suparate sunt fecesebistele
Sa uram succes stelistului Rusescu!
Corect, in iarna se poate rezolva totul, dar ma deranjeaza ca reghe tot face pe prostul, ca si cum el n-ar vedea ca echipa e jalnica de vreo 2 luni! In Europa nimic, in campionat nimic.. nu vezi o pasa, un sut, o idee de joc, NIMIC! Nu e doar vina lui Tosca sau a lui Bourceanu, tot colectivul de acolo e de vina! Oamenii astia ce fac toata ziua? Se antreneaza? Eu nu cred ca se antreneaza, cred ca beau de sting si nici n-au valoarea sau rezistenta lui Tamas ca sa nu se simta cand intra pe teren. Ma uit la Boldrin ala, curge transpiratia pe el din minutul 5, abia isi trage rasuflarea..
E bine ca lucrurile astea se intampla acum, pentru ca orice poate fi reparat in iarna. Ganditi-va ca lui Galca statea sa-i cada sandramaua in ultimele etape, putin a lipsit sa rateze titlul, a terminat sezonul in genunchi. De asta nici nu l-a regretat aproape nimeni
tudorie, muniru si tosca NU sunt de Steaua (de fapt nu sunt de liga 1, dar e treaba cui i-o mai lua). Bourceanu nu mai poate, asta e, i-a trecut vremea, iar de Amorim sa se gandeasca foarte serios ce cauta la echipa asta, ca greseste toate pasele si nu face nimic util
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.