Comentarii (301)
utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:31
Postat de valyomanyd pe 19 Noiembrie 2016, 23:27

Bre parinte :)))nu e treaba mea, dar, intreb si eu...daca mesterii raman aceiasi, cum poate repara un lucru pe care tot ei l-au stricat ?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:30

Hahahah deci jurnalistii GSP au fost de acord ca l-am numit "rasist, atotstiutor si narcisist", dar mi-au bagat stelute la "***" :)))) dragilor, mi-ati bagat stelute exact la acel adjectiv la care nu am gresit 100% :))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:30
Postat de arsenie_b pe 19 Noiembrie 2016, 23:10

Corect, in iarna se poate rezolva totul, dar ma deranjeaza ca reghe tot face pe prostul, ca si cum el n-ar vedea ca echipa e jalnica de vreo 2 luni! In Europa nimic, in campionat nimic.. nu vezi o pasa, un sut, o idee de joc, NIMIC! Nu e doar vina lui Tosca sau a lui Bourceanu, tot colectivul de acolo e de vina! Oamenii astia ce fac toata ziua? Se antreneaza? Eu nu cred ca se antreneaza, cred ca beau de sting si nici n-au valoarea sau rezistenta lui Tamas ca sa nu se simta cand intra pe teren. Ma uit la Boldrin ala, curge transpiratia pe el din minutul 5, abia isi trage rasuflarea..

Dinamo daca nu erau furati ...erau pe primul loc ...jegosuleeeee cu barba

valyomanyd
valyomanyd  •  19 Noiembrie 2016, 23:27
Postat de arsenie_b pe 19 Noiembrie 2016, 23:10

Corect, in iarna se poate rezolva totul, dar ma deranjeaza ca reghe tot face pe prostul, ca si cum el n-ar vedea ca echipa e jalnica de vreo 2 luni! In Europa nimic, in campionat nimic.. nu vezi o pasa, un sut, o idee de joc, NIMIC! Nu e doar vina lui Tosca sau a lui Bourceanu, tot colectivul de acolo e de vina! Oamenii astia ce fac toata ziua? Se antreneaza? Eu nu cred ca se antreneaza, cred ca beau de sting si nici n-au valoarea sau rezistenta lui Tamas ca sa nu se simta cand intra pe teren. Ma uit la Boldrin ala, curge transpiratia pe el din minutul 5, abia isi trage rasuflarea..

Bre parinte :)))nu e treaba mea, dar, intreb si eu...daca mesterii raman aceiasi, cum poate repara un lucru pe care tot ei l-au stricat ?

utilizator șters
utilizator șters  •  19 Noiembrie 2016, 23:27
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:26

Randoom / larisa care e aceeasi persoana o sa se uite la reluarea meciului sa vada daca nu bate fcsb la reluare. Minte de fcsb ist !

Hahahahhahahahah ..like

falci
falci  •  19 Noiembrie 2016, 23:26
Postat de falci pe 19 Noiembrie 2016, 23:24

Reghe in mandatul 2 este exact stoichita. Si stii de ce? Pentru ca de fapt becali e antrenorul. Cel putin in primul mandat, reghe mai avea cat de cat un rol, plus pregatirea fizica a lui Neubert, si asta se vedea in jocul echipei. Acum doar supravegheaza incalzirea jucatorilor si in rest ia notite de la Palat

..reghe ia notite de la Palat, la fel ca si restul *** cu state vechi de la Steaua, precum meme, mache, slugareala, slugadam, lutu..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  19 Noiembrie 2016, 23:26

Randoom / larisa care e aceeasi persoana o sa se uite la reluarea meciului sa vada daca nu bate fcsb la reluare. Minte de fcsb ist !

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:25

Păcat, galeria mai avea un pic și intra, toată, peste ei! Că diferența nu era mare! Doar aia de contract semnat! :))

nope
nope  •  19 Noiembrie 2016, 23:24
Postat de westfield pe 19 Noiembrie 2016, 23:16

STEAUA...ce e Steaua azi? Si cand te gandesti, ceva ani in urma, erau dinamovisti ce cantau, pana si ei, "Steaua e numai una". Totul si totul e numai din vina unui cioban ***, rasist, atotstiutor, narcisist etc etc etc ce nu vrea sa inteleaga ca trebuie sa lase echipa in mainile unor profesionisti. Nu poate un nesimtit ce bate lumea prin tribune, ori un manelist cu apucaturi de santier sa conduca Steaua. Cand spui Steaua, spui sufletul a multor oameni, asa de multi, incat i-ai putea compara ca si nr cu nr de locuitori ai Bucurestiului. Si stelisti is si prostii si desteptii si albii si negrii etc etc dar sa ii injosesti in halul asta cu asemenea *** pe banca...Ciobanule, vei ramane doar cu lingaii. Am 32 de ani si is stelist de la 5 ani...dar toata manelareala asta, prostia, lipsa de respect pt suporter, clanurile de jmekeri, gratare cu "posesori" ***, umilintele din Europa...e prea mult. Memeaca, Reghemanea, Ciobane, castigati teren pe zi ce trece..ramaneti din ce in ce mai putini.

Da. Dinamovistii cantau " steaua e numa' una , se face de ras in toata lumea"

falci
falci  •  19 Noiembrie 2016, 23:24
Postat de emenangita_mangladesh pe 19 Noiembrie 2016, 23:20

Mi-e sila de ce am vazut in seara asta.. parca ar antrena *** stoichita, nu reghe cel cu mari pretentii..

Reghe in mandatul 2 este exact stoichita. Si stii de ce? Pentru ca de fapt becali e antrenorul. Cel putin in primul mandat, reghe mai avea cat de cat un rol, plus pregatirea fizica a lui Neubert, si asta se vedea in jocul echipei. Acum doar supravegheaza incalzirea jucatorilor si in rest ia notite de la Palat

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Comentează