Comentarii (301)
qwerty007
qwerty007  •  19 Noiembrie 2016, 23:57
Postat de bvd_magheru pe 19 Noiembrie 2016, 23:52

ine ba tac dar nu ii mai jigniti pe Ioanitoaia, Hagi, Simona etc...!! Potoliti-va odata !! Nu mai veniti la mine cu " sa moara si capra vecinului" ca nu tzine poanta .Cit despre CFR ? Sper sa iesiti din INSOLVENTA !

Eu nu i-am jignit pe astia 3,ca altii au facut'o e treaba lor. La Simona ma enervez cand pierde,dar atat poate ea.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Noiembrie 2016, 23:57

Ba eu inteleg ca Arpad a vrut sa construiasca un stadion modern pentru vremurile alea grele si a contribuit si la televiziunea digi si in plus ne-a invatat ce inseamna globalizarea dar sa ma lase cu incetul ala la bila care ii turuie gura incontinuu vrute si nevrute la televiziunea lui look tv ! Sabin gherman .

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:56
Postat de bvd_magheru pe 19 Noiembrie 2016, 23:52

ine ba tac dar nu ii mai jigniti pe Ioanitoaia, Hagi, Simona etc...!! Potoliti-va odata !! Nu mai veniti la mine cu " sa moara si capra vecinului" ca nu tzine poanta .Cit despre CFR ? Sper sa iesiti din INSOLVENTA !

Magherule, esti dat cu pudra tata?

travka
travka  •  19 Noiembrie 2016, 23:56
Postat de Florin Vinau pe 19 Noiembrie 2016, 23:51

Varule nu uita ca in ardeal e civilizatia adevarata din Romania;)

mai ales in Sibiu unde are sediu clanul Cioaba

samertx
samertx  •  19 Noiembrie 2016, 23:56

***! :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:53
Postat de ortega pe 19 Noiembrie 2016, 23:50

***

Ai intrat sa-ti versi frustrarea zilnica? Calmeaza-te nene, cu totii suntem in acelasi ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Noiembrie 2016, 23:52
Postat de qwerty007 pe 19 Noiembrie 2016, 23:46

Taci ma ca si tu esti pe jumatate ardelean !!

ine ba tac dar nu ii mai jigniti pe Ioanitoaia, Hagi, Simona etc...!! Potoliti-va odata !! Nu mai veniti la mine cu " sa moara si capra vecinului" ca nu tzine poanta .Cit despre CFR ? Sper sa iesiti din INSOLVENTA !

1291583230901279
Florin Vinau  •  19 Noiembrie 2016, 23:51

Varule nu uita ca in ardeal e civilizatia adevarata din Romania;)

ortega
ortega  •  19 Noiembrie 2016, 23:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

westfield
westfield  •  19 Noiembrie 2016, 23:48
Postat de nope pe 19 Noiembrie 2016, 23:43

Fcsb istii stau la cutie acum , astepta o stire negativa despre Dinamo ca sa iasa iar din gaura unde se ascund sa *** putin. Urat gen *** e fcsb- istul.

Prietene, mereu vad ca scrii cate ceva...tu cu cine te certi de fapt, ca nu reusesc sa te inteleg.

  • 1
  • •••
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • •••
  • 31
Comentează