Comentarii (301)
nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:27
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 00:22

problema este ca,au plecat prea multi jucatori de la Steaua,intr-un timp prea scurt si au venit jucatori prea slabi care sa ii inlocuiasca. important este ca suntem pe primul loc. dinamo aka rusinea romaniei se bate de 10 ani sa prinda primele 2 locuri si nu a reusit nici macar o data lucru asta. repet,nu numai primul loc,dar nici acar locul 2 nu l-au prins in ultimi 10 ani. Steaua are nevoie de pauza de iarna pentru a-si revenii. de asta este bine ca si dupa etapa asta,tot pe primul loc suntem. mai avem 5 etape sezonul asta,din care 3 cu botosani,recas si pandurii si 2 cu dinamop aka rusinea romaniei si astra. in ultimi 6 ani am pierdut doar o singura data cu dinamop aka rusinea romaniei,deci nu imi fac probleme acolo.

Ia ta ca a aparut si Larisa cu analiza completa a situatiei! Urmeaza sa i comunice solutia lui Ragaiekampf via Becali .

iobag
iobag  •  20 Noiembrie 2016, 00:26
Postat de qwerty007 pe 20 Noiembrie 2016, 00:01

Aveti jucatori buni iar echipa joaca slab! Ciudat !

Ce i asa de mirare? E al nu stiu catelea sezon in care ciobanul vinde jumatate de echipa si oricat de valoroase ar fi transferurile sunt facute prost. Echipa e in reconstructie si e plina de improvizatii pe posturi si celelalte echipe pot profita. Restul e cancan

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:25
Postat de qwerty007 pe 20 Noiembrie 2016, 00:18

Cel putin cu Trump o sa fie relatii normale cu Rusia,Al 3-lea razboi mondial se amana.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:25
Postat de samertx. pe 20 Noiembrie 2016, 00:24

Le stiu pe toate din Bucuresti. Daca esti interesat intra pe nimfomane.ro, am acelasi nume si acolo si poti sa citesti parerea mea despre ele.

Punct, mă. :))

bogdany8
bogdany8  •  20 Noiembrie 2016, 00:25
Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 00:22

problema este ca,au plecat prea multi jucatori de la Steaua,intr-un timp prea scurt si au venit jucatori prea slabi care sa ii inlocuiasca. important este ca suntem pe primul loc. dinamo aka rusinea romaniei se bate de 10 ani sa prinda primele 2 locuri si nu a reusit nici macar o data lucru asta. repet,nu numai primul loc,dar nici acar locul 2 nu l-au prins in ultimi 10 ani. Steaua are nevoie de pauza de iarna pentru a-si revenii. de asta este bine ca si dupa etapa asta,tot pe primul loc suntem. mai avem 5 etape sezonul asta,din care 3 cu botosani,recas si pandurii si 2 cu dinamop aka rusinea romaniei si astra. in ultimi 6 ani am pierdut doar o singura data cu dinamop aka rusinea romaniei,deci nu imi fac probleme acolo.

Sa vezi bai martoago ca Dinamo bate pe CFR luni, mai primim 3 p si de la tg mures ( unde am pierdut) ca se retrag aia oficial, a zis daniel stanciu azi dupa meciu de la iasi ( scor 0-0) si sa vezi cum venim la cateva puncte de fc tarcul pipera.

nope
nope  •  20 Noiembrie 2016, 00:25
Postat de qwerty007 pe 20 Noiembrie 2016, 00:18

Cel putin cu Trump o sa fie relatii normale cu Rusia,Al 3-lea razboi mondial se amana.

Tinand cont ca in toate tarile unde s alegeri mai nou castiga tot nationalistii si pro rusii cred ca razboiul mondial e mai aproape. Acum si in Moldova si in Bulgaria au iesit pro rusi . Putin capata aripi. Sa vezi cand o sa inceapa sa si impuna dominatia prin europa si america care inainte s ar fi opus o sa inchida ochii . Mai vorbim

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 00:23
Postat de bvd_magheru pe 20 Noiembrie 2016, 00:15

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx.
samertx.  •  20 Noiembrie 2016, 00:24
Postat de bogdany8 pe 20 Noiembrie 2016, 00:22

***

Le stiu pe toate din Bucuresti. Daca esti interesat intra pe nimfomane.ro, am acelasi nume si acolo si poti sa citesti parerea mea despre ele.

qwerty007
qwerty007  •  20 Noiembrie 2016, 00:23
Postat de samertx. pe 20 Noiembrie 2016, 00:20

Metre,eu prefer doamnele rele,le platesc bine ***

:)))))Esti dambla !!!

randoom_._
randoom_._  •  20 Noiembrie 2016, 00:22
Postat de arsenie_b pe 19 Noiembrie 2016, 23:10

Corect, in iarna se poate rezolva totul, dar ma deranjeaza ca reghe tot face pe prostul, ca si cum el n-ar vedea ca echipa e jalnica de vreo 2 luni! In Europa nimic, in campionat nimic.. nu vezi o pasa, un sut, o idee de joc, NIMIC! Nu e doar vina lui Tosca sau a lui Bourceanu, tot colectivul de acolo e de vina! Oamenii astia ce fac toata ziua? Se antreneaza? Eu nu cred ca se antreneaza, cred ca beau de sting si nici n-au valoarea sau rezistenta lui Tamas ca sa nu se simta cand intra pe teren. Ma uit la Boldrin ala, curge transpiratia pe el din minutul 5, abia isi trage rasuflarea..

problema este ca,au plecat prea multi jucatori de la Steaua,intr-un timp prea scurt si au venit jucatori prea slabi care sa ii inlocuiasca. important este ca suntem pe primul loc. dinamo aka rusinea romaniei se bate de 10 ani sa prinda primele 2 locuri si nu a reusit nici macar o data lucru asta. repet,nu numai primul loc,dar nici acar locul 2 nu l-au prins in ultimi 10 ani. Steaua are nevoie de pauza de iarna pentru a-si revenii. de asta este bine ca si dupa etapa asta,tot pe primul loc suntem. mai avem 5 etape sezonul asta,din care 3 cu botosani,recas si pandurii si 2 cu dinamop aka rusinea romaniei si astra. in ultimi 6 ani am pierdut doar o singura data cu dinamop aka rusinea romaniei,deci nu imi fac probleme acolo.

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • •••
  • 31
Comentează