Alte știri din fotbal
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
0
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
1
Andrei Nicolescu a explicat impasul lui Dinamo din perioada de mercato: „Problema cu care ne confruntăm”
3
Florin Răducioiu, despre revenirea lui Nicolae Stanciu la FCSB: „Ar fi benefic pentru el”
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Belgia, în sferturile Campionatului Mondial » Rodri a ratat prima mare ocazie
1
Vinicius a postat un mesaj după eliminarea de la CM: „Ar fi nedrept să tac”
0
Barcelona transferă atacantul cu origini din România » 30 de milioane de euro
0
Virgil van Dijk și soția sa, Rike, au mers la Londra pentru „vânătoarea” favorită a milionarilor
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta secretă a Campionatului 2026 arată cât datorează fiecare națională ...
Libertatea
DE UNDE SI DE CE ATATA INVERSUNARE LA ACEST TALPAN CARE A FACUT SI FACE IN CONTINUARE EXTREM DE MULT RAU FOTBALULUI ROMANESC.POATE AR TREBUI CAUTAT MAI PROFUND,GASITA SURSA INVERSUNARII CARE ESTE EXTREM DE DUBIOASA.TALPAN ESTE UNJ PERSONAJ PROFUND NEGATIV,IAR PRESA DE INVESTIGATIE ACUMA AR TREBUI SA-SI FACA MESERIA.SUNT SIGUR CA ESTE ALTCEVA LA MIJLOC,IAR TALPAN ATACA CA SA SE APERE DE CEVA
În concluzie, cred că niciuna dintre părți nu poate contesta că Talpan a devenit la fel de cunoscut ca și Gheorghe. Și n-a trebuit să investească nici măcar un leu pentru asta.
Sondajul tau se potriveste la echipa MILITIEI, dINAMU', acolo se vorbeste de faliment retrogradare etc. Parnaita o sa faca cei care au fentat fiscul.
O zi buna Viorel Fcsebistu.
Talpan***, ***, ***. Personajul este total dezechilibrat, extremist, mincinos si lipsit de etica. Afirma ca echipa din Liga a I-a a fost inscrisa ilegal in 2003 si in toata aceasta perioada a activat ilegal. O mai mare aberatie nu putea emite, avand in vedere ca el a semnat numeroase contracte intre CSA si Steaua din Liga a I-a, intre 2003 si 2013, recunoscand implicit existenta legala a acesteia. In plus, CSA nu a reclamat nimic, in 2003 si imediat dupa, nici la FRF si nici in justitie despre o posibila ilegalitate. O alta bazaconie emisa de acest neica-nimeni este ca palmaresul este inclus in marca! *** (daca nu sti in ce tara este iti spunem noi!). Acolo esti si mai aproape de ideologia ta preferata ***! Nu mai latra in pustiu ca un caine comunitar dinamovist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate fac astia de la frfr o sedinta, in urma careia sa se ia decizia ca soarele sa rasara seara, in locul lunii!?! Pana aici nimic neobisnuit, deci trebuie sa se aplice imediat!!! Va doresc astora din conducerea fotbalului romanesc, sa aveti soarta Rapid-ului!
Paunescu a avut franciza Steaua. Asa ca palmares Steaua este 1947-2003 iar intre anii 2003-2017 echipa Steaua nu a participat in competitii. Daca gigi a fost vreodata stelist, va ceda palmaresul fcsb catre CSA. Da ca nu-l va ceda, dupa falimentul fcsb, CSA va cumpara palmaresul fcsb la licitatie.
Vad ca esti cunoscator! Zi-ne si noua, daca CSA nu a instrainat echipa in 1998, unde a fost ea de atunci si pana la.....,vara?!....-:)
Probabil ai vrut sa scrii "sa fii"...:))! Dar e de inteles, talpanistilor nu prea le-a placut scoala!
GSP cand organizati un sondaj de interes national pentru cei 199 de gigisti. 1) Care va fi primul eveniment din viata fcsb, in urmatorii 3 ani retrogradare sau faliment? 2) Dupa falimentul fcsb veniuturile gigistilor vor fi mult mai mici sau mai mari? 3) Cate persoane din cadrul FRF vor fi condamnate la inchisoare? una/intre 1 si 5/mai mult de 5? Rugam insistent sa raspunda doar gigisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.