Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E frumoasa rivalitatea asta...Steaua-Dinamo...pacat ca unii vad altceva...
Se pare ca si tu esti ca rand0000m sau sa fi el cumva ?? Vad ca amandoi il invocati pe acest gymd care nu cunosc in vecii vecilor numele asta. Nu stiu cine este si nu ma intereseaza. Pe voi cred ca va abuzat aceasta persoana. Mi-ar place sa stiu cine este acest gymd sa-l felicit ca a bagat strechea in defunctii astea numiti stelisti.
pai nu am raspuns *** ca am avut si alte treburi fata de tine *** *** *** ?? Ce gymd visezi tolomacule ?? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Pai normal ca jucam cu Astra ca doar noi o sa trecem de voi, la asta faceam referire***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am fost la meci azi! Nu voi ceda tentatiei de a ma pravali cu injurii si invective(meritate) catre acest individ gabriel tamas, voi spune doar ca ii felicit pe cei din galerie pentru atitudinea fata de el , dar alta e ideea VREAU SA SPUN CA MA INCLIN IN FATA RUGBYSTILOR ROMANI CARE NE CALIFICA DIN 4 ANI IN 4 ANI LA MONDIALE, FACANDU-NE UNA DIN MANDRELE NATIUNI CARE JUCAM MEREU LA MONDIALE, CE AM VAZUT PE FLOREA DUMITRACHE E MONSTRUOS, RECUNOSC RUSINAT CA E PRIMA OARA IN VIATA MEA CAND MERG LA UN MECI DE RUGBY AL ECHIPEI NOASTRE DINAMO, NU PREA STIU ACEST SPORT SI NU SUNT UN MARE CUNOSCATOR, DAR PENTRU MINE ORICE RUGBYST DIN ROMANIA E UN EROU , LA CE-AM VAZUT E INCREDIBIL CA UN CLUB DE TALIA LUI DINAMO SA ISI CREASCA JUCATORII IN ACEL STADION DESPRINS DIN BOMBARDAMENTELE DIN KOSOVO! rUGBYSTI ROMANI MA INCLIN IN FATA VOASTRA, SUNTETI NISTE EROI!
Domnule Tolontan nu iei nicio masura? Ti se pare ca ziarul pe care il conduci tu se indreapta in directia corecta? DOMNILOR TOLONTAN SI VOCHIN SUNTETI SINGURII JURNALISTI DE DOAMNE AJUTA PE CARE II MAI ARE TARA ASTA VI SE PARE CORECT PENTRU UN ZIAR DE SPORT CARUIA II PASA DE SPORT POATE PREA MULT SA NU DEA ABSOLUT NICIO INFORMATIE DESPRE SCORUL SI JUCATORII CARE AU EVOLUAT IN MARELE DERBY DINAMO- STEAUA LA RUGBY? Ti se pare corect ca baietii pe care ii laudati si va dadeati de ceasul mortii ca ce mandrii v-au facut ca sunteti romani la victoria cu canada sa fie ignorati total si singura referire la acest meci sa fie faptul ca un fost jucator dinamovist actualmente stelist tamas(nu il jignesc in acest comentariu ca nu vreau sa imi fie sters vreau sa fie un semnal de alarma) a fost jignit de galeria dinamovista? Pai ce cauta acest individ la meci in sectorul fanilor dinamovisti? credea ca primeste martisor sau buchete de ghiocei? Rog respectuos sa incetati o data cu atitudinea asta de a face presa inteleg ca mai facem o caterinca o gluma ne mai injuram intre noi dinamovisti stelisti dar in seara asta e tragic ce s-a intamplat, munca a 30 de jucatori dinamovisti si stelisti a fost dusa in derizoriu si gsp ,digi si prosport i-au umilit in ultimul hal!!!!!!!!!!!!!!! p.s cine are vreun mail sau fb ale lui tolontan sau andrei vochin da-ti-le aici , nu incetez sub niciun chip in demersul meu,vreun un raspuns oficial de la cei doi sau de la ioanitoaia privind ce a fost azi!!!!
gymd comenteaza de pe cel putin 2 conturi , ultras tei si mircea pascu :)))) , ce trompeta.
Asa mai aflam si noi despre Rugby, ca a fost tamas la meci. Un articol nu aveti despre meciul asta ma nesimtitilor.
bine ca vad toti cat de prost esti. deci ultras_tei. este 100% gymd aka zecs(de aia nici nu mai raspunde) si tu ii iei apararea unui troll? wtf?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.