Postat de pe 03 Martie 2010, 19:33

1o mii de euro pt 2 petarde iar pe de cealalta parte un nebun intra pe teren si se dau 13 mii de euro? oricat de poliist as fi eu dar asta ori e bulan curat ori cineva iubeste poli sau uraste rapid

amenzile sunt in ron, nu in euro!!!numa euro visati

•  03 Martie 2010, 23:13

Daca pentru 2 pocnitori din tribuna se dau 10,000 de euro,atunci pentru petarda aia de la Cluj in capul lui Bonfin trebuiau sa excluda pe CFR din toate campionatele.Va meritati banerul din asta seara de la Timisoara!!!!

•  03 Martie 2010, 22:52
Postat de pe 03 Martie 2010, 19:31

sa inteleg ca din acest motiv sa prelungit meciul 5 min ca a intrat un distrus pe teren?!!!sunteti vai mama voastra in ce campionat se mai prelungeste un meci 5 min?!max 3!!!forza POLITEHNICA IASI!!!

bai tata numai pentru 6(sase) schimbari se dau 3 minute prelungire(6x30 sec=3 min) plus restul de intreruperi si trageri de timp. asa ca iesi de pe net ca-l murdaresti!

•  03 Martie 2010, 20:30

Steaua de ce n-a fost amendata???

telly
telly  •  03 Martie 2010, 20:13

comisiile lu peste, amenda pt 2 pocnitori , foame de bani. exagerati si cadeti in penibil

alexpoli
alexpoli  •  03 Martie 2010, 20:01

Colegu , ###1 portaru vostru de unul singur a tras de timp 5 minute in a 2-a repriza , ca sa nu mai zic de restul echipei ... ###2 - Accidentarea inca 2/3 minute a lui paun . Au fost efectuate si cele 3 schimbari ale ambelor echipe...(daca un meci se joaca fara oprire si sunt 6 schimbari , automat se dau 3 minute . exeptie scoruri 3-0 , 4-0 unde nu mai conteaza minutele acelea ###3 Iti aduc aminte ca in Finala UCL 2002 , s-au dat 7 minute de prelungire...

•  03 Martie 2010, 20:00

Daca nu intram pe teren nu mai era golul din minutul 94! Deci Timisoara pierdea 2 puncte! Asa dar merit sa fiu si premiat de club! :)

•  03 Martie 2010, 19:48

pai normal k ne-au amendat pt ca au aruncat petarda aia direct in fata jandarmilor pe tunelul de acces de sub tribuna 1 :)))) au fugit aia ca potarnichile cand a cazut aia langa ei :)))

•  03 Martie 2010, 19:45

CUM E POSIBIL SA AMENDEZI PT 2 POCNITORI CU 10 MII DE EURO?! astia chiar urasc rapidul la federatie! pe la dinamo steaua cand s-au aruncat petarde...nici vba de amenzi! este incredibil!

•  03 Martie 2010, 19:33