Alte știri din fotbal
Surpriză! Jucătorul revine la Dinamo și se va prezenta sub comanda lui Nuno Campos
0
Doi dintre jucătorii în care Dinamo își punea speranțele intră la „cuțit” și sunt OUT două luni! Ratează toată pregătirea
0
Atacantul curtat de FCSB, refuzat pe motive politice » Transferul a căzut după ce suporterii au făcut scandal!
0
Au dezvăluit numele atacantului dorit de FCSB! Exclus din lot chiar înaintea meciul direct cu România
2
Știri din fotbal internațional
Contrast izbitor în Ciudad de Mexico: milioane de catolici venerează „Sfânta Moarte” » Altare pline cu flori dedicate unui schelet
0
Florentino Perez exultă: „Real Madrid a încheiat cel mai important acord din istoria fotbalului!”
0
A devenit „victimă” în cantonamentul Croației la Mondial » Concediat din cauza vinului!
0
5 motive pentru care Cupa Mondială este atât de controversată
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
1
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
2
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Amice, asta e cusurul tău...ai incremenit in giratoriu . Nu te mai lauda cu cifrele fcsbeilor pt ca și Rapid are cam același nr de spectatori la meciurile din deplasare. La meciurile de acasă joaca mereu cu stadionul plin . Dacă în Grant ar fi fost un stadion , măcar cat cel vechi de 19.100 locuri, atunci ar fi fost , de departe, pe primul loc la numărul de spectatori. Asa ca nu te mai 8mbata cu apa rece și nu te mai lega de Steaua București, echipa ținută cu forța în Liga a II-a. PS- fcsbelul proprietatea surorii lui Gigi Valiza ,este o echipa ilfoveana, născută în comuna Mogoșoaia în 2003 care a fost ținuta cu forța în Liga I de prietenul Mitica Dragomir.
Încă o confirmare, deși nu mai era nevoie, ca dacă Steaua nu este nimic nu este in fotbalul ruinat burlanesc! Asta o arată fără nici urma de dubiu prezenta pe stadioane, audiență tv, orice sondaj comandat de oricine (inclusiv de cazarma bolșevică expirata -csa), majoritatea covârșitoare a fanilor și o certifica UEFA FIFA FRF și LPF, care spun clar ca Steaua este acum FC Steaua București=FCSB! In rest doar un zgomot, un zumzet, supărător venit din rămășița sportului militarizat stalinist CSA, unica rămasă in sportul profesionist mondial, pt ca asta e Romanica, ultima din UE la orice, in afara de agățarea cu disperare de trecutul totalitar!
Dinamo -fece ficisi este derby pentru voi, argatii lui Jiji...auzi la ei, de traditie:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.