Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
Pentru toti care cred ca stiu ce inseamna o MARCA: Mărcile sunt semne folosite în comerţ pentru a identifica produsele. „Pot constitui mărci toate semnele susceptibile de reprezentare grafică, în special cuvintele, inclusiv numele de persoane, desenele, literele, cifrele, forma produsului sau a ambalajului său, cu condiția ca astfel de semne să fie capabile să distingă produsele sau serviciile unei întreprinderi de cele ale altor întreprinderi". Articolul 2 din Directiva 2008/95/CE a Parlamentului European şi a Consiliului
Talpan,Zisu,Oprea nu va dati seama ca sunteti penibili? Ce mai ziceti acum?RIDICOLI!!!!!!Peluzele in cine mai aveti incredere?In generalii izmanari si slugile lor sau in GATU????
Mai au un pic și ne iau și pe noi. Suntem partinici. :)) Adică, ținem cu Dinamo și Steaua. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@7mai1986 Păi eu ce susțin aici? Dacă îți cumperi o planetară de Dacia nu înseamnă că ai luat toata fabrica, sau performanțele fabricii. Pe cînd marca Dacia, prin nume asociat desenului şi performanțelor va ramîne Dacia. Sau eşti fixat pe ideea aia greşită ca marcă=siglă?
Plus cate un model nou din ceea ce va scoate Dacia de acum incolo.Nu!?
A picat el,prim procurorul României,amice....la ce ne mai așteptăm?
Ne-ai lăsat nerezolvați. :)) Dacă justiția e una, noi vom fi obligați să jucăm cu FC SB SA la Pitești? E un război acolo, Jiji n-are nicio șansă. A făcut și pușcărie, el fiind un mic oier și vânzând smântână prin unitatea militară Ghencea. :)) Un floc în fața *** sculate a intereselor. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si toata istoria fabricii! :)
Prietene, ai google, foloseste-l, cauta definitia marcii, ce inseamna o marca, apoi cauta si mai invata despre asta ca, denumirea unui club sportiv, organizat ca societate comerciala pe actiuni, este dependenta de numele unei marci sportive. Denumirea societatii e una, denumirea sportiva e alta, denumirea marcii e alta. Una ti-o verifca si ti-o valideaza Registrul Comertului, alta Ministerul Babelor si Sportului si ultima OSIM-ul, cei mai corupti si prostii satului care au permis in 2014, inregistrarea aceleasi sigle de catre MApN, inainte ca ICCJ sa se pronunte in 2015 asupra acestui caz.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.