Alte știri din fotbal
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un meșter a tocat la păcănele 14.000 de euro din banii clientului și l-a ...
Libertatea
FCSB este in coma, aparatele o mai tin in viata.
Tu esti prostalaul de Jalabert! Justitia de care vorbesti l-a condamnat pe stapanul tau la doar 3 ani de inchisoare si i-a contopit si pedepsele...stapanul tau gigel, primea vreo 20 de ani inchisoare intr-o alta tara civilizata! Sa primesti 3 ani pentru sechestrare de persoane, mita si inselatorie, e de rasul curcilor!
FCSB se cam duce de râpă ! Succes !!!
Jijele, pregateste 37 milioane, judgement day se apropie! Hasta la Vista FC FCSB!!!
Puscariasul din pipera sa dea banii la armata!
yusufe du-te ba la somn, ca pensionarii dorm la ora asta :D
shhhhh' taci ba gigistule ca scrii mult, prost si fara rost! Stapanul tau gigi a desfiintat vechea societate pentru ca avea 12 milioane de dolari la stat...si a infiintat o noua societate ca sa insele fiscul. Deci despre ce vorbim? Vorbim despre un sarlatan care a inselat armata cu terenurile, si a incercat sa insele armata si cu clubul de fotbal Steaua.
Hasta la Vista FC FîCîSîBî! Se strânge lațul!
Tot una e! Valahu cu zeci de clone :D
'' "În 5-6 luni o să fim din nou Steaua! '' nea jiji anunta-i si pe cei de la UEFA ca in 6 luni o sa fii steaua ....acum esti un impostor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.