Comentarii (134)
555765317912259
Alexandru Cristea  •  13 Mai 2017, 09:54

sigur ca sistemul e luat dupa modelul belgian DAR NU IN TOTALITATE MAI PROSTANACILOR DE FCSB-isti--la noi departajarea la final se face dupa rez doar din play-off, SCRIE LA ARTICOLUL 27 ALINIATUL 1 si la noi nu sedisputa intrutotul meciurile pt calificare si retrogradare ca in BELGIA, mai PROSTANACILOR--DOAR NE-AM LUAT DUPA EI DAR E UNUL stabilit de FRF si LPF !!!-chestiile mai simple siasa se acuza mereu ba de una ba de alta ca se injumatatesc punctele!!

juliusmad
juliusmad  •  13 Mai 2017, 09:54
Postat de nebraska pe 13 Mai 2017, 09:55

Vezi ia ceva de cap,meclofenoxat,ajuta sa stii...nu ajungi Einstein dar poti gandi si tu.

de unde stii ca ajuta, folosesti si tu? :))))

ares123
ares123  •  13 Mai 2017, 09:55
Postat de Petre Radulescu pe 13 Mai 2017, 09:54

Mi se pare absolut corect rationamentul. Belgienii, dar si avocatul care i-a spis lui Gigi ca dupa regulament Steaua e campioana au 100% dreptate. Competitia se desfasoara pe durata a 36 de etape (10 sistem regulat +10 play-off), nicidecum doar [pe durapa a 10 etape. Asadar, STEAUA CAMPIOANA!

Eu zic sa te calmezi....inca nu i-am batut pe olteni...

gizeh
gizeh  •  13 Mai 2017, 09:53

'descoperire'... făcută de un avocat ... nu de pseudo fițuica de sport.

nebraska
nebraska  •  13 Mai 2017, 09:55
Postat de Robert Sergiu pe 13 Mai 2017, 09:53

AIA din liga 1 e STEAUA...aia din liga a 5 a ( app nici nu e infiintata) e o echipa noua...

Vezi ia ceva de cap,meclofenoxat,ajuta sa stii...nu ajungi Einstein dar poti gandi si tu.

juliusmad
juliusmad  •  13 Mai 2017, 09:53
Postat de adi_stelistul pe 13 Mai 2017, 09:40

E absolut ridicol daca in ROAF scrie altceva decat in regulile LPF. Ca la noi la nimeni. Sper ca nu se va ajunge la controverse pe marginea campioanei ca am fi de rasul curcilor. Adica sa se incheie competitia si sa se dezbata cine a castigat-o. Pe la TAS. Ar rade toata Europa de noi (nu ca n-ar face-o).

corect! sper sa se castige campionatul la diferenta de puncte sa nu ajungem la tas ca ne facem de ras

blatistu49
blatistu49  •  13 Mai 2017, 09:55

numai mizerii gsp iste pro ciobanesti de jurnalisti facuti la apelul bocancilor

1198766430181192
Abigail Laslas  •  13 Mai 2017, 09:54

Pana mea, parca vad ca se da titlul de la TAS.

104772133226352
Petre Radulescu  •  13 Mai 2017, 09:54

Mi se pare absolut corect rationamentul. Belgienii, dar si avocatul care i-a spis lui Gigi ca dupa regulament Steaua e campioana au 100% dreptate. Competitia se desfasoara pe durata a 36 de etape (10 sistem regulat +10 play-off), nicidecum doar [pe durapa a 10 etape. Asadar, STEAUA CAMPIOANA!

132331260571303
Popa Basca  •  13 Mai 2017, 09:54

Cu atat mai mare va fi oftica ciobanului,dupa ce le-o trage Craiva.Hai Craiovaaaaaaa!!!

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Comentează