Comentarii (134)
gannicus2014
gannicus2014  •  13 Mai 2017, 09:54

criteriul cu rotunjirea pica , Viitorul a terminat sezonul regulat cu 51 p, FCSB cu 47 , ambele au beneficiat de rotunjire ... urmatorul criteriu = meciurile directe , daca vor fi numai cele din playoff sau din intreg sezonul - e treaba LPF

juliusmad
juliusmad  •  13 Mai 2017, 09:51
Postat de nebraska pe 13 Mai 2017, 09:50

Si eu tin cu Steaua dar aia adevarata nu clona asta gretoasa.

atunci mergi si comenteaza la meciurile clonei din liga a 5-a

1274464749300910
Robert Sergiu  •  13 Mai 2017, 09:53
Postat de nebraska pe 13 Mai 2017, 09:50

Si eu tin cu Steaua dar aia adevarata nu clona asta gretoasa.

AIA din liga 1 e STEAUA...aia din liga a 5 a ( app nici nu e infiintata) e o echipa noua...

1198766430181192
Abigail Laslas  •  13 Mai 2017, 09:52
Postat de nebraska pe 13 Mai 2017, 09:50

Si eu tin cu Steaua dar aia adevarata nu clona asta gretoasa.

care adevarata ma, aia fantoma care nu s-a infiintat, dar are director tehnic si antrenor?

1814817768742407
Tatar Alexandru Ioan  •  13 Mai 2017, 09:49

regulamentul spune: fcsb si gsp in...groapa comuna!Cata SCARBA PUTETI...INSPIRA!!!

utraian
utraian  •  13 Mai 2017, 09:51

Mi-e placut asta cu : " WOW rasturnare de situatie". Bine ca n-ati zis YUPIIIIIIIIIIIIII , am aflat ceva!! Unde-i gasiti frate?

nebraska
nebraska  •  13 Mai 2017, 09:50
Postat de Abigail Laslas pe 13 Mai 2017, 09:49

adica ce ma, toti care tinem cu Steaua suntem prosti? Crezi ca ne intereseaza ipocrizia haterilor cu FCSB nu e Steaua? Ia meri cu cercu' pe Dealu Gusteritei!

Si eu tin cu Steaua dar aia adevarata nu clona asta gretoasa.

gizeh
gizeh  •  13 Mai 2017, 09:47

mimi mimamo

1198766430181192
Abigail Laslas  •  13 Mai 2017, 09:49
Postat de nebraska pe 13 Mai 2017, 09:46

N-am cerut explicatii de la prosti,sunt satul de ei.

adica ce ma, toti care tinem cu Steaua suntem prosti? Crezi ca ne intereseaza ipocrizia haterilor cu FCSB nu e Steaua? Ia meri cu cercu' pe Dealu Gusteritei!

1274464749300910
Robert Sergiu  •  13 Mai 2017, 09:49
Postat de Robert Sergiu pe 13 Mai 2017, 09:44

Se pare ca la noi nu e asa :D

de ce jignesti?ai pus,,?,, ti am raspuns

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Comentează