Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Catre acest Vali Alexandru: Daca esti atat de inapt incat sa nu poti gasi o solutie de punere in aplicare a deciziei probabil ca o sa isi ia cineva de la TAS 5 minute din timpul lui ca sa iti deseneze o schema, asa ca nu mai fii asa bosumflat
Măi „inteligentule” domn Alexandru, care echipă ar urma să joace 36 de meciuri? Vasluiul ar juca 35, iar Viitorul 35. La fel Chiajna (34 + barajul). Nu văd ce mare chichirez să joci un meci mai mult pe sezon, dacă un caz de forță majoră o impune. Sunt echipe care joacă campionat, Cupă până în finală, plus cupe europene și reușesc chiar să câștige titlul. S-au văzut cazuri de echipe care a trebuit să rejoace la 48 de ore un meci întrerupt în minutul 85 și nu le-a curs sânge din ureche. Adevărul e că tâmpiții sunteți voi: când a venit oligofrenul ăla cu ideea asta tembelă de baraj, se bucura Corleone ca un câine cu două cozi, că de, scăpa Rapidul. Acum se smiorcăie că i-a dat TAS peste mână.
Mai bine spuneti voi caci datorita voua s-a organizat acel meci de baraj penibil.
asa e, eu doar faceam o observatie ca nici cluburile nu sunt niste fete virgine pana la urma si ele sunt complici la aceasta mascarada numita fotbalul romanesc
Mah, sunt de acord cu tine. Si ai nostri sunt cat se poate de protejati de LPF. Nu zic ca sunt favoritisme. Dar imagineaza-ti ce tevatura s-ar fi facut daca Steaua ar fi fost in situatia asta. Bag mana in foc ca scoteau tot felul de variante din palaria magica doar sa ne scape basma curata. Si cu Dinamo la fel. Repet, sunt cat se poate de stelist, nu ma acuzati de clone si altele de genul :)))) Solutia nu e la cluburi la cum se invart lucrurile. Am postat mai devreme si sustineam ca suporterii tuturor echipelor ar trebui sa se organizeze cu baza legala si sa ii atace pe nenorociti pe la forurile internationale si cu demonstratii de strada. Ne-au distrus campionatul!!!
Baraj contra naturii. Nu uita insa de declaratiile lui Nasu sui Mitica facute cu zile, saptamani inainte. Greseala le ap-artine. Acum s-o descurce.
Nu TAS este de vină, ci retarzii și incompetenții maneliști ce conduc fotbalul românesc, o mână de pușcăriași și smenari comuniști.
Gigi. nu vei mai fi singur!! In curand ii vei avea "colegi" pe toti acesti "nestiutori" de la Liga si de la FRF.
In mod normal ar trebuie sa isi dea demisia toti vinovatii dupa acest mega-circ care ne face de rusine. Cati incompetenti !
Bai, parca Sandel si cu Mitica fac sex CU CRrapid ba-i in prima liga, ba-i retrogradeaza, iar YE-n prima liga, iar YE-n duda pa tzeava, crahahacrahaha sujeti-o-n B acum, valul doi poate aderati inapoi crahahah
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.