Alte știri din fotbal
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează după verdictul instanței: „Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Ba fraților *** *** in victoriile cu fcsb le-a cam dat cu terenul in cap băieților oierului așa că nu mai comentați aiurea că e sau nu coordonator de joc.Nascimento nu știe decât pasă in spate și e fricos.Macar Nistor face și recuperări și mai are și pase.Nu pot spune că făcut numai meciuri bune dar în etapele de până acum Dinamo a jucat cu lunga și pe a doua.Eu îl văd util echipei chiar daca mă veți acuza de subiectivism dinamovist fiind.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa joace toti,unul in spatele celuilalt!In sir indian.Si atunci sa vezi echipa!
Ce Maradona,ce Messi,ce C.Ronaldo!Nistor,no name-ul din Rucar este cel mai mare conducator de joc.Aveti grija sa nu-l prinda noaptea si sa vada luminite ca intra iar la pacanele.Claudiu Raducanu are de ceva timp un demn urmas!
simonhalep , ce ar fi sa te supui celor *** ...............................
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu pupă minamo play-off. resemnați-vă. vă fac politicienii echipa, dar nu pot dicta cine să intre în play-off. sau, mai știi? pesediștii sunt toți dinamoviști, inclusiv tudose. poate dau o ordonanță de urgență, o lege, ceva. altfel, play-out scrie pe voi căței. miau-miau-miau.
Ce nevoie mai are Negoita de Miriuta? Ia uite cati super-antrenori se agita pe-aici... O sa vedem un New Dinamo (al câtelea?), avand la baza formula surpriza: uite Hanca, nu e Hanca! Cempionzlig, venim! Augh! Augh! Augh!
Cel mai bun in spatele varfului ar fi fost Palici; poate dispare si hanca, inlocuit de Pesici
Pesic joaca pe partea lui Salomao.
In locu lui Hanca eu as incerca cu pesici, asa ar juca toti noi venitii, iar in locu lui katsikas as incerca cu mihai popescu
Nistor poate fi oriunde (inclusiv pe banca), dar niciodata coordonator (nu are inteligenta tactica, nu simtul anticiparii, nu precizie a paselor, nu viteza de executie si nici de deplasare)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.